مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/06 تعداد بازدید: 38
print
 مدیرکل اوقاف گلستان: با همبستگی و توکل به خدا کرونا را شکست می دهیم

گرگان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: با توکل به خدا و رعایت مسائل بهداشتی کرونا را شکست می دهیم.

با همبستگی و توکل به خدا کرونا را شکست می دهیم
 
گرگان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: با توکل به خدا و رعایت مسائل بهداشتی کرونا را شکست می دهیم.
 
حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اداره کل اوقاف گلستان اظهارکرد: سال ۹۹ در حالی شروع شد که ویروس کرونا استان و کشور را درگیر کرده است.
 
وی افزود: این بیماری، نوعی ابتلا و آزمایش است و خداوند همواره انسان ها را با نقص در اموال، ثمرات، انفس و کسب و کار می آزماید و ما باید خود را برای آزمایشات الهی آماده کنیم.
 
سلیمانی فرد گفت: طبق فرموده امام علی (ع) ذکر و یاد خداوند باید همیشه چه سختی و آسانی و چه در عسر و یسر همراه ما باشد.
 
وی بیان کرد: ابتلای به کووید ۱۹ به کشور و استان ما روی آورده و ما نسبت به برخی از زوایای این بیماری جاهل هستیم لذا حکم عقلی این است که باید به توصیه های پزشکی توجه کنیم.
 
سلیمانی فرد ادامه داد: اما در عین رعایت دستورالعمل های بهداشتی باید توکل و توسل به خداوند فراموش نشود تا گوهر ایمان خود را از دست ندهیم.
 
وی اضافه کرد: ویروس کرونا شوخی نیست و دوره کمون طولانی داشته بنابراین باید به توصیه های وزارت بهداشت توجه شود تا بزودی شاهد گذر از این بحران بوده و جشن شکرانه شکست این بیماری را برگزار کنیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک