مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/10/09 تعداد بازدید: 82
print

حجت الاسلام صحت قول گفت: مبلغان دینی محتوای ارزشمند اسلام را با استفاده از ابزار روز به مخاطبان ارائه دهند.

حجت‌الاسلام احمد صحت‌قول درگردهمایی علماء و فضلاء شهرستان علی آبادکتول، گفت: عدم استفاده از ادبیات و زبان امروز و ابزارهای جدید از جمله ضعف‌ها و موانع در ارائه مطلوب تبلیغات دینی در جامعه امروزی است که نمی‌تواند راه‌حل خوبی برای جذب مخاطبان باشد.

 
مدیر کل امور فرهنگی رسانه سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: مبلغان دینی باید محتوای ارزشمند اسلام را با توجه به پیشرفت ارتباطات در رسانه‌ها با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته روز به مخاطبان ارائه دهند تا با آن آشنا شوند.
 
وی تصریح کرد: ضروری است که مبلغان نحوه تبلیغ دین با فناوری‌های نوین را بدانند و با فضای مجازی و رسانه‌ها در راستای تبلیغات دینی آشنا شوند.
 
حجت‌الاسلام صحت قول ابرازداشت: در دنیای امروزی که دشمنان، برای تضعیف دین اسلام به هر شیوه‌ ای متوسل می‌ شوند، ضرورت روی آوردن به نوآوری در عرصه‌های گوناگون در راستای معرفی دین مبین اسلام بیش از پیش آشکار می‌ شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک