مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/06/22 تعداد بازدید: 26
print
 مدیرکل آموزش و پرورش گلستان: ۹۲ درصد دانش آموزان ابتدایی گلستان آموزش حضوری را انتخاب کردند

گرگان- مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: ۹۲ درصد دانش آموزان ابتدایی گلستان آموزش حضوری را انتخاب کردند.

۹۲ درصد دانش آموزان ابتدایی گلستان آموزش حضوری را انتخاب کردند
 
گرگان- مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: ۹۲ درصد دانش آموزان ابتدایی گلستان آموزش حضوری را انتخاب کردند.
 
احسان گوهری راد بعدازظهر شنبه در ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: از ۱۵ شهریور سال تحصیلی جدید در گلستان آغاز شد و بیش از ۳۷۰ دانش آموز راهی مدارس شدند.
 
وی در خصوص سرانه ضدعفونی مدارس، افزود: در مرحله اول دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و در مرحله دوم ۷۰۰ میلیون تومان به حساب مدارس واریز شده است.
 
گوهری راد با اشاره به هزینه های روزانه و هفتگی مواد ضدعفونی و گندزدایی مدارس، ادامه داد: طبق برآوردهای انجام شده بیش از ۶ میلیارد تومان طی هشت ماه برای سرانه بهداشتی مدارس نیاز است که آموزش و پرورش استان بعد از آبان ماه از عهده تأمین این امر بر نخواهد آمد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان بیان کرد: براساس نظرسنجی از والدین و دانش آموزان ۸۵ درصد موافق برگزاری کلاس ها به صورت حضوری بودند.
 
وی از حضور ۹۲ درصد دانش آموزان ابتدایی در مدارس خبرداد و گفت: در رعایت پروتکل های بهداشتی، ۴۰ درصد خیلی زیاد، ۵۰ درصد زیاد و ۱۰ درصد هم متوسط آن را رعایت کردند.
 
گوهری راد اضافه کرد: از ابتدای سال تحصیلی ۹۲ درصد دانش آموزان از طریق حضوری، ۷۰ درصد از رسانه جمعی تلویزیون، ۷۵ درصد از شبکه شاد و ۱۵ درصد هم از سایر روش ها استفاده کردند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک