مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/06/25 تعداد بازدید: 123
print
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان: قبوض کاغذی برق ۹ شهرستان گلستان حذف شد

نصیری از حذف قبوض کاغذی برق ۹ شهرستان در استان گلستان خبر داد و گفت: در هفته آینده و به صورت متمرکز با حضور وزیر نیرو در تهران حذف قبض کاغذی در سطح ملی آغاز می‎شود.

علی اکبر نصیری اظهار کرد: در استان گلستان نزدیک به 730 هزار مشترک برق وجود دارد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان ادامه داد: از اردیبهشت 98 اقدامات خود را برای حذف قبض کاغذی مشترکان آغاز کردیم چرا که صدور، چاپ و ارسال هر قبض تقریبا 600 تومان هزینه در بر دارد.

 

نصیری بیان کرد: در روز گذشته از مجموع 15 مدیریتی که در سطح استان داریم دو شهرستان گمیشان و مراوهتپه قبوض کاغذی آنها حذف شده و از طریق پیامک قبوض به مشترکان ارسال شد.

 

وی با بیان اینکه مشخصات بیش از 95 درصد از مشترکان برق استان گردآوری شده است، بیان کرد: از امروز هفت شهرستان دیگر نیز قبوض کاغذی برق آنها حذف میشود و 6 شهرستان دیگر که باقی ماندند در هفته آینده قبوض آنها به صورت پیامک بر اساس شماره تلفنهای دریافتی که از متقاضیان دریافت کردیم ارسال خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان تاکید کرد: مشترکانی که هنوز شماره تلفن خود را برای دریافت قبض به صورت پیامکی ثبت نکردند میتوانند با ارسال عدد 2 به سامانه 200001521 نسبت به این مهم اقدام کنند.

 

نصیری با بیان اینکه استان گلستان یکی از استانهای پیشگام در گردآوری شماره همراه مشترکان برق به منظور حذف قبوض کاغذی بوده است، یادآور شد: از ابتدای شهریور که حذف قبوض کاغذی اتفاق افتاده استقبال خوبی از سوی شهروندان گلستانی را شاهد بودیم و بالغ بر 34 هزار نفر تا کنون از طریق الکترونیکی و سامانه «ساپا» نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام کردند.

 

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک