مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/22 تعداد بازدید: 236
print
 قدردانی رئیس تبلیغات اسلامی علی آبادکتول از آتش نشانان این شهرستان

حجت الاسلام حسینی از آتش نشانان شهرستان علی آبادکتول قدردانی کرد.

 قدردانی رئیس تبلیغات اسلامی علی آبادکتول از آتش نشانان این شهرستان

حجت‌الاسلام حسینی از آتش نشانان شهرستان علی آبادکتول قدردانی کرد.
 
حجت‌الاسلام سید علی حسینی در بازدید از سازمان آتش نشانی شهرداری شهرستان علی آبادکتول، گفت: با وجود کمبود نیروی آتش نشان عملکرد سازمان آتش نشانی شهرداری شهرستان علی آبادکتول، قابل تقدیر است.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول، اظهار داشت: امکانات و تجهیزات در آتش نشانی باید مهیا و آماده باشد تا آتش نشان در هر ساعتی از شبانه روز آمادگی عملیات های امداد و نجات را داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه آتش نشان تنها به دنبال اطفای حریق نیستند، افزود: نجات جان انسان در حوادث مختلف توسط آتش نشانان جان برکف صورت می پذیرد که این تلاشها ستودنی و قابل تقدیر است.
 
حجت‌الاسلام حسینی در پایان به مشکلات در حال حاضر این سازمان پرداخت و خاطرنشان کرد: مشکل اساسی که در حال حاضر بیشتر آتش‌نشانی‌ها با آن مواجه هستند،کمبود نیروهای جوان و مستعد در آتش‎نشانی است که مقابله با حوادث بزرگ را با سختی‎ها و چالش‎های فراوان مواجه می‎کند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک