مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/04/17 تعداد بازدید: 167
print
قدردانی دکتر خاموشی از مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با ارسال لوحی از حجت الاسلام نوراالله ولی نژاد قدردانی کرد.

 حجت‌الاسلام سید مهدی دکتر خاموشی با ارسال لوحی از زحمات وتلاش های حجت‌الاسلام نوراالله ولی نژاد قدردانی کرد.

در این لوح آمده است: سازمان تبلیغات اسلامی که راهبرد اساسی برنامه ای خویش از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) برای راهبردی فرهنگ دینی بهره مند است تلاش می‌کند متناسب با نیازهای روز جامعه به مطالبات فرهنگی ودینی اجتماعی، خصوصا نسل نوجوان وجوان ایران اسلامی که تشنه زلال احکام وحیانی است پاسخ مناسب دهد.
در ادامه این لوح قید شده است: در همین اندیشه در پایان دهه چهارم از مجاهدت فرهنگی،لازم است مدیران وکارشناسان در تمامی سطوح فکری واجرایی، ضمن واکاوی نیازها وشیوه های نوین تبلیغی به روز آمد سازی برنامه ها برای اثر گذاری مطلوب بهره برداری نموده ونگرشی هوشمندانه وبصیرگرا را برای بسط وتحکیم باورهای اسلامی واصول ارزشی انقلاب به‌کار گیرند.
درپایان آمده است: به همین منظور از تلاش شما ارجمند گرامی که با مجاهدت وتعهد فعالیت های ابتکاری سازمان را دنبال می نمایید قدردانی وبه پاس اکرام این لوح تقدیر اهدا می‌گردد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک