مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/03/08 تعداد بازدید: 249
print
فعالیت ۱۵۰ مسجد، حسینیه و خانه قرآن گنبد در برنامه های ماه رمضان

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی گنبد از همکاری 150 مسجد، هیئت، حسینیه، خانه قرآن و سایر تشکل های دینی وابسته در برگزاری برنامه های ماه رمضان در این شهرستان خبر داد.

 خدابخشی اظهارداشت: ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی، ماه اسلام، ماه تهذیب و خودسازی، ماه قیام و ایستادگی برای نماز و عبادت و ماه نزول قرآن است که برای هدایت بشر فرستاده شده و دلایل هدایت گر به همراه دارد.

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی گنبد کاووسگفت: در ماه مبارک رمضان برنامه های متنوعی با حضور و اعزام بیش از ۱۰۰ مبلغ و مبلغه در نقاط شهری و روستایی شهرستان گنبد برگزار می‌شود.
کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی گنبد کاووس در ادامه این خبر که ۳۱ اردیبهشت ۹۷ عنوان شد، گفت: با هماهنگی های به عمل آمده از طریق تشکیل جلسه با مسئولین تشکل های دینی وابسته اعم از هیئات مذهبی، کانون مداحان و شعرای آیینی، شورای هیئات مذهبی، پایگاه های فرهنگی اجتماعی، خانه های قرآن روستایی و شهری، بانیان مساجد و حسینیه ها و روحانیون شبکه تبلیغ تعداد ۱۵۰ مسجد، هیئت، حسینیه، خانه قرآن و سایر تشکل های دینی وابسته در برگزاری برنامه های ماه رمضان با این اداره همکاری و تعامل دارند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک