مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/10/17 تعداد بازدید: 23
print
 فرمانده سپاه گلستان: نقطه عطف جهاد شهید سلیمانی نابودی داعش است

گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان این که همه ما در برابر شهدا مسئول هستیم، گفت: نقطه عطف جهاد شهید سلیمانی نابودی داعش است.

 نقطه عطف جهاد شهید سلیمانی نابودی داعش است
 
گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان این که همه ما در برابر شهدا مسئول هستیم، گفت: نقطه عطف جهاد شهید سلیمانی نابودی داعش است.
 
 سردار علی ملک شاهکوهی پیش از ظهر چهارشنبه در یادواره ۱۶۷۶ شهید تیپ مردم پایه نینوا اظهارکرد: ما امروز دریایی از تجربه هستیم و در مقابل شهدا مسئولیت داریم و نباید ذره‌ای از آرمان‌ها عدول کرد.
 
وی افزود: نباید لحظه‌ای از رسیدن به اهداف انقلاب غافل شد و خون‌هایی که پای نهال انقلاب ریخته شده را فراموش کرد.
 
ملک شاهکوهی بیان کرد: این معجزه انقلاب اسلامی است که کسی مثل شهید سلیمانی از یک روستای دورافتاده در کرمان، سیدالشهدا و چهره بین المللی مقاومت می‌شود.
 
فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: این شهید بزرگوار حق بزرگی بر گردن همه ما دارد و امروز امنیت داخلی خود را مدیون ایشان هستیم و خیلی مانده ابعاد کاری که ایشان انجام داد کامل درک شود.
 
وی تصریح کرد: نقطه عطف مجاهدت ۴۰ ساله شهید سلیمانی مدیریت و کنترل بحران سوریه و عراق و نابودی داعش بود که سند افتخار انقلاب اسلامی قلمداد می‌شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک