مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/11/20 تعداد بازدید: 30
print
 فرمانده سپاه گلستان: عملیات والفجر ۸ از معجزات الهی بود/ترامپ به زباله دان تاریخ پیوست

گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: والفجر ۸ یکی از معجزات الهی دوران دفاع مقدس و جزو شاخص ترین عملیات ها بود.

گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: والفجر ۸ یکی از معجزات الهی دوران دفاع مقدس و جزو شاخص ترین عملیات ها بود.

 

 به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا گلستان، سردار علی ملک شاهکوهی در ویژه برنامه «میدان انقلاب» به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و عملیات والفجر ۸، اظهارکرد: در دوران دفاع مقدس هرجا از موضع قدرت وارد شدیم و مثل فتح خرمشهر و فتح فاو دست برتر را گرفتیم دشمن از مواضع خود عقب نشینی کرد.
وی افزود: والفجر ۸ یکی از معجزات الهی دوران دفاع مقدس و جزو شاخص ترین عملیات‌های ما بود که نحوه اجرای این عملیات تا سال‌ها در دانشگاه‌های نظامی جهان تدریس می‌شد.
فرمانده سپاه نینوا گلستان بیان کرد: ۴۲ سال است که از سخت‌ترین موانعی که پیش رو داشتیم با صلابت عبور کرده ایم و با قدرت هم این راه را ادامه خواهیم داد.
ملک شاهکوهی اضافه کرد: امروز ترامپ تروریست و دوستانش به زباله دان تاریخ پیوسته اند اما جمهوری اسلامی هنوز سربلند ایستاده است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک