مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/10/21 تعداد بازدید: 32
print
فرمانده سپاه گلستان: دشمن به دنبال تقویت جریان تحریف است

گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان این که حماسه رزمندگان گلستان در کربلای ۵ از یاد نخواهد رفت، گفت: دشمن به دنبال تقویت جریان تحریف است.

دشمن به دنبال تقویت جریان تحریف است
 
گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان این که حماسه رزمندگان گلستان در کربلای ۵ از یاد نخواهد رفت، گفت: دشمن به دنبال تقویت جریان تحریف است.
 
سردار علی ملک شاهکوهی شامگاه شنبه در یادواره شهدای کربلای ۵ استان اظهار کرد: دشمنی که بعد از عملیات کربلای ۴ به فرماندهان ارشد خود مرخصی داده بود بعد از مدتی که عملیات کربلای ۵ شروع شد تا بن دندان مسلح و تمام عیار به میدان آمد.
 
وی افزود: حماسه سازی رزمندگان لشکر ۲۵ کربلا در کربلای چهار و کربلای پنج بر کسی پوشیده نیست و رشادت فرزندان این استان در دفاع مقدس هرگز فراموش نخواهد شد.
 
شاهکوهی بیان کرد: دشمنان ما امروز به این نتیجه رسیده اند که تنها راه مقابله با انقلاب اسلامی قدرت دادن و ساماندهی هرچه بیشتر جریان تحریف است.
 
وی اضافه کرد: امام جامعه ما صراحتاً در سخنرانی عمومی اعلام می‌کنند که «اگر جریان تحریف شکست بخورد، قطعاً جریان تحریم هم شکست خواهد خورد» پس ما رسالتی سنگین برعهده داریم.
 
فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: تحریف اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی، تحریف دفاع مقدس و تحریف خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز جزئی از نقشه شوم جریان تحریف است.
 
شاهکوهی اضافه کرد: روی کارآمدن دولتی جوان، مؤمن و انقلابی و امیدآفرینی برای عموم مردم راه مقابله با جریان تحریف است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک