مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/10/30 تعداد بازدید: 279
print
 فرمانده سپاه نینوای گلستان: دشمن شناسی از خصائص رسانه های انقلابی است

گرگان- فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: دشمن شناسی از خصائص رسانه های انقلابی است.

دشمن شناسی از خصائص رسانه های انقلابی است
 
گرگان- فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: دشمن شناسی از خصائص رسانه های انقلابی است.
 
 سردار حسین معروفی ظهر دوشنبه در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ابوذر گلستان صداقت را از خصایص منحصر به فرد ابوذر برشمرد و اظهارکرد: اصحاب رسانه، ابوذر بودن یعنی بدون ملاحظه کسی و بدون وابستگی فردی برای عزت ایران اسلامی تلاش کنیم.
 
وی افزود: از جمله اقدامات لازم که باید رسانه ها مدنظر قرار دهند، این است که از پراکندی جلوگیری کرده و در مقابل دشمن، منسجم و جبهه ای عمل کنند.
 
معروفی ادامه داد: بسیج رسانه سازمانی متعلق به اصحاب رسانه است و ما به عنوان سپاه فقط پشتیبانی کننده هستیم.
 
وی بیان کرد: رسانه انقلاب اسلامی جناحی و حزبی نیست که اگر این اتفاق بیفتد، آن رسانه دیگر نمی تواند حرف حق مردم منعکس کند.
 
معروفی تاکید کرد: انتظار ما از جبهه رسانه انقلاب اسلامی بیان حقایق و مطالبه حقوق مردم است و در خبرنگاری و عرصه رسانه اگر کسی عملیات روانی را بلد نباشد، جبهه خودی را مورد هجمه قرار داده و فراموش می کند هدف چیست و کجاست.
 
وی تأکید کرد: یکی از محور های اصلی نقشه دشمنان ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه است و وظیفه رسانه های ما تزریق امید به مردم است.
 
معروفی با اشاره به اتفاقات ایجاد شده در ساماندهی سوخت، گفت: در این زمان ولی امر مسلمین در این رابطه موضع گرفت و انقلاب را نجات داد.
 
فرمانده سپاه نینوای گلستان با اشاره به برپایی نماز جمعه با حضور رهبری، خاطر نشان کرد: رهبر فرزانه انقلاب در خطبه هایی که کلمه کلمه آن عین حقیقت بود صراحتا مراسم تشییع پیکر حاج قاسم را پویایی انقلاب دانستند.
 
وی توضیح داد: در آن برهه کسانی تصمیم داشتند شهادت حاج قاسم را محو کنند اما با این خطبه ها دوباره شهادت حاج قاسم زنده شد.
 
معروفی گفت: پسام رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه این بوده که جبهه مقاومت با عزت شروع به حرکت خواهد کرد و این حقیقت انقلاب اسلامی است.
 
وی همچنین به دشمن شناسی اشاره کرد و افزود: رسانه ها باید دشمن شناس باشند تا بدانند چگونه در برابر استکبار بایستند.
 
معروفی تأکید کرد: روحیه استکبار ستیزی از محورهای اصلی مردم ما است که باید توسط رسانه های ما برجسته شود چراکه مکتب امام راحل (ره) در بیگانه ستیزی و استکبار ستیزی بود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک