مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/19 تعداد بازدید: 206
print
عمکرد فعالیت های اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در حوزه عفاف و حجاب در ۹ ماه سال جاری

 توسط معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان تشریح شد:

عمکرد فعالیت های اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در حوزه عفاف و حجاب در ۹ ماه سال جاری
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری عمکرد فعالیت های اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در حوزه عفاف و حجاب در 9 ماه سال جاری تشریح کرد.
 
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری در جلسه ستاد مرکزی صیانت ازحریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی وعفاف وحجاب استانداری گلستان، اقدامات وعملکرد اداره کل تبلیغات اسلامی استان در حوزه عفاف و حجاب این اداره کل در ۹ ماهه سال جاری در سطح استان را تشریح کرد وگفت: ۱۵ جلسه ستادی در حوزه عفاف و حجاب در استان برگزار شد.
 
وی افزود: ۱۷همایش، ۱۵نمایشگاه،۲۵ کارگروه، ۱۵ کارگاه آموزشی، ۳۴ گفتمان دینی و ۲۳ نشست تخصصی عفاف و حجاب با حضور روحانیون، بانوان فرهیخته و اقشار تاثیرگذار در سطح استان برگزار شد.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی بیان کرد: فضاسازی محیطی و نسب بنر در اماکن عمومی ۴۰۰ مترو۱۰ مورد پیاده روی بمناسبت روز ملی عفاف و حجاب انجام شد.
 
وی بیان داشت: در ۹ ماهه سال جاری به دختران و همسران روحانیون، ۳۰۰ چادر اهداء شد.
 
سایری اظهار کرد: مراسم تجلیل و تکریم ۱۰ نفر از بانوان عفیفه و محجبه در اداره کل تبلیغات اسلامی و اهداء روسری به ۱۷۰ نفر از آنان برگزار شد.
 
وی افزود:۳۰۰۰ برگ بروشور عفاف و حجاب، پنج نمونه به ادارات، مدارس و... توزیع شد.
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: ۱۲۰ جلد کتاب با موضوع عفاف و حجاب و ۳۰۰ حلقه سی دی با موضوع آسیب های اجتماعی در استان توزیع شد.
 
سایری خاطرنشان کرد: ۱۰۰ برگ پوستر عفاف و حجاب در سطح استان از اقدامات وعملکرد اداره کل تبلیغات اسلامی استان در امسال نصب و توزیع است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک