مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/03/28 تعداد بازدید: 56
print
عضو ستاد تحول شورای هماهنگی کشور:  سیره شهید بهشتی در گام دوم انقلاب اسلامی نیاز است

حجت‎الاسلام احمدی گفت: به شیوه و سیره شهید بهشتی در گام دوم انقلاب اسلامی بسیار نیازمند هستیم و امیدواریم سیره و اندیشه شهید بهشتی مثل خورشید بتابد.

حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا احمدی در جلسه هم‎اندیشی، برنامه‌ریزی و تبیین ابعاد مختلف معنایی و موضوعی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و شهدای گران‌قدر هفتم تیر در جمع مدیران دستگاه‎های اجرایی اظهار کرد: از 6 الی 12 تیرماه به‌عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده و در این مسیر باید نسبت به خباثت استکبار روشنگری کنیم.

 

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی کشور ادامه داد: امروز نیاز جامعه جوان ما این است که دشمن را بشناسد و هیچ تفکری روشن‎تر و زلال‎تر از شهید بهشتی در معرفی دشمن وجود ندارد.

 

حجت‎الاسلام احمدی بابیان اینکه تفکر شهید بهشتی منجر به تصویب اصل ولایت‌فقیه در قانون اساسی شد، افزود: باید میزگردهایی برای معرفی شخصیت شهید بهشتی انجام شود، اندیشه‎ای که درگذشته در برابر شهید بهشتی ایستاده است امروز در ولایت‌فقیه ایستادند.

 

وی بابیان اینکه گرامیداشت چنین ایامی در اعتلای گام دوم انقلاب اسلامی مؤثر است، افزود: در گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری بیانیه صادر کردند تفکر شهید بهشتی نیاز است.

 

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی کشور متذکر شد: لذا در این ایام برای  بازخوانی حقوق بشر آمریکایی و پیام شهید آیت‌الله بهشتی و ۷۲ یارانش برنامه می‌گیریم و یاد این شهدا را گرامی می‌داریم و این مهم بهانه‌ای است که در این ایام استکبار جهانی مانند همیشه در ندا و منظر نسل جوان ما منفور جلو کند.

 

حجت‎الاسلام احمدی متذکر شد: استکبار تنها این ۷۲ قربانی را از ما نگرفته و قربانی‌های ترور در میهن اسلامی مبنا بر آمار  ۱۷ هزار نفر است و باید نسل نو از خباثت جریان استکبار علیه جمهوری اسلامی باید مطلع شوند.

 

وی یادآور شد: برآیند هماهنگی و هم‎اندیشی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای مراسم ارتحال ملکوتی امام خمینی(رحمه ‎الله علیه) بر این شد که مراسم ارتحال ملکوتی انقلاب اسلامی باشکوه‌تر از گذشته برگزار شود.

 

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی کشور یادآور شد: در مناسبت‎های انقلاب اسلامی منهای روز قدس، حماسه 9 دی و 22 بهمن مراسم دیگر ما مثل هفت‌تیر و ارتحال حضرت امام(رحمه الله علیه) و هفته دولت رضایت‌بخش ازنظر کمیت نبوده و به نظر کیفیت شخصیتی برای این مراسم دعوت می‎شود و جمعیت نادری را در سطح گرگان شاهد هستیم.

 

حجت‎الاسلام احمدی تأکید کرد: در آن جلسه از همکاری برخی از افراد گلایه داشتیم و اثر آن منجر به حضور پرشکوه مردم در مراسم ارتحال امام (رحمه الله علیه) در گرگان شد.

 

وی بیان کرد: 40 سال بر سر اهداف انقلاب اسلامی در برابر ترورها و تهدیدها و در برابر تحریم‎ها و تجاوزهای هشت سال فشار دشمنان و جنگ رژیم بعث عراق مقاومت کردیم.

 

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی کشور افزود: مقام معظم رهبری در دیدار با نخست‌وزیر ژاپن بیان می‎کند که ما حرفی با ترامپ نداریم ولی نماینده مجلسی می‎گوید این تفکر غارنشینی زندگی کردن است.

 

حجت‎الاسلام احمدی متذکر شد: گام دوم انقلاب اسلامی صیانت از انقلاب ناب محمدی است و شهید بهشتی اندیشه انقلابیون، معمار کبیر انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه را اشاعه می‎دهد.

 

وی گفت: مظلومیت انقلاب اسلامی در گام دوم این است که وقتی کسی از درون علیه انقلاب اسلامی صحبت می‎کند مابقیِ انقلاب‌ها علیه آن قیام نمی‎کنند.

 

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی کشور  تأکید کرد: به شیوه و سیره شهید بهشتی در گام دوم انقلاب اسلامی بسیار نیازمند هستیم و امیدواریم سیره و اندیشه شهید بهشتی مثل خورشید بتابد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک