مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/12/22 تعداد بازدید: 279
print
طرح یاران موعود در ۳۰ مدرسه استان گلستان اجرایی شد

حجت الاسلام علی اصغر خیرآبادی گفت:طرح یاران موعود در ۳۰ مدرسه استان گلستان اجرایی شد.

 رئیس بنیاد مهدویت در گلستان:

طرح یاران موعود در ۳۰ مدرسه استان گلستان اجرایی شد
 
حجت‌الاسلام علی اصغر خیرآبادی گفت:طرح یاران موعود در ۳۰ مدرسه استان گلستان اجرایی شد.
 
حجت‌الاسلام علی اصغر خیرآبادی در همایش گردهمایی مربیان مهدویت استان گلستان اظهار کرد: این گردهمایی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی گلستان و با موضوع مسئولیت متقابل خانواده، مسئله عفاف و حجاب و ترویج فرهنگ مهدویت برگزار شده است.
 
وی افزود: در راستای تفاهم نامه با اداره کل اموزش و پرورش گلستان طرح «یاران موعود» از ابتدای بهمن ماه سال جاری در ۲۰ مدرسه استان گلستان اجرایی شد.
 
حجت‌الاسلام خیرآبادی ادامه داد: طبق درخواست آموزش و پرورش تعداد مدارس به ۳۰ مدرسه افزایش پیدا کرد و مربیان ما در مدارس موضوعاتی مانند آسیب های اجتماعی و فرهنگ مهدویت را آموزش می دهند.
 
وی اظهار کرد: با توجه به استقبال انجام شده تلاش می‌کنیم تعداد مدارس را در سال جدید به ۵۰ مدرسه افزایش دهیم.
 
رئیس بنیاد مهدویت در گلستان گفت: در فروردین ماه سال ۹۷ با توجه به تعاملی که با صدا و سیمای مرکز استان انجام شده است، برنامه ای تحت عنوان «تمنای وصال» هر هفته یک جلسه تولید می‌شود و علاقه مندان می توانند این برنامه تولید شده توسط بنیاد مهدویت استان گلستان را ببینند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک