مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/01/27 تعداد بازدید: 329
print
طبخ روزانه بیش از هزار پرس غذای گرم برای سیل زدگان گلستان

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول از طبخ و ارسال روزانه هزار پرس غذای گرم برای سیل زدگان استان گلستان خبر داد.

 عباسعلی افشان کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی شهرستان علی آبادکتول از از طبخ و ارسال روزانه هزار پرس غذای گرم برای سیل زدگان استان گلستان خبر داد گفت: با همکاری امور خیریه حضرت رقیه (س) و هیئت امناء مسجد محمدیه شهرستان علی آبادکتول روزانه بیش از هزار پرس غذای گرم در بین سیل زدگان استان گلستان توزیع می‌شود.

وی تصریح کرد: این غذاها از محل کمک‌های مردمی شهرستان علی آبادکتول و در راستای اجرای نیت خیراندیش این دیار تهیه و بین سیل زدگان توزیع می‌شود.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول، خاطرنشان کرد: این غذاها در اختیار هلال احمر قرار داده می‌شود تا در اسرع وقت بین سیل زدگان توزیع شود.

عباسعلی افشان ضمن قدردانی از فعالیت چشمگیر و کمک‌های روحانیون مستقر و بومی، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان و هیئت امنا مساجد، ابراز داشت: کمک رسانی تا رفع کامل مشکلات ادامه خواهد داشت.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک