مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/04 تعداد بازدید: 371
print
صدور دستور بکارگیری جوانان و بانوان در پست های مدیریتی به دستگاه های اجرایی استان

 طی نامه ای از سوی استاندار گلستان انجام شد:

صدور دستور بکارگیری جوانان و بانوان در پست های مدیریتی به دستگاه های اجرایی استان
 
استاندار گلستان طی نامه ای به معاونتها، مدیران کل ستادی استانداری، فرمانداران، مدیران کل دستگاههای اجرایی، رؤسای سازمانها و موسسات دولتی، مدیران عامل شرکت های دولتی و رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی استان، دستور بکارگیری جوانان و بانوان در پست های مدیریتی را صادر کرد.
 
 سید مناف هاشمی افزود: در اجرای تصویب نامه شماره 1351824 مورخ 30/05/96 شورای عالی اداری و با عنایت به سیاست‌ها و مواضع ریاست محترم جمهور مبنی بر اولویت قراردادن نیروهای مستعد و بهره‌گیری بیش از پیش از ظرفیت بانوان و جوانان در انتصاب به سمت­های مدیریتی و تربیت مدیران آینده، در راستای تحقق رویکردهای دولت تدبیر و امید، مدیران ترتیبی اتخاذ نمایند که سمت های مدیریتی در دستگاه متبوع خویش را، با رعایت قوانین و مقررات، به نیروهای جوان و مستعد و بانوان اختصاص دهند. 
 
لازم است مدیران در انجام این مهم، با اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری و مشاور استاندار در امور جوانان هماهنگی و گزارش آن را جهت ارزیابی و تحقق اهداف تصویب نامه به استانداری منعکس نمایند . 
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک