مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/10/13 تعداد بازدید: 112
print
سپهبد سلیمانی پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی بود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: سردار سلیمانی پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی بود.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: سردار سلیمانی پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی بود.
 
حجت الاسلام نور الله ولی نژاد ، ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار شهید سلیمانی این مالک اشتر زمان اظهارکرد: حاج قاسم سلیمانی به آرزویش رسید اما دشمن هرگز به آرزویش نخواهد رسید.
 
وی گفت: حاج قاسم سلیمانی یک شخصیت جهانی بوده و تنها متعلق به ایران نبود؛ او به همه جهان اسلام و همه مستضعفین عالم تعلق داشت و این شهید مانند شهید بهشتی خاری در چشم دشمنان بود.
 
ولی نژاد گفت: این شهید سردار بیداری بود که آرامش و قرار نداشت و دشمن در هر کوی و برزن او را حاضر می دید.
 
وی با بیان اینکه مردم فلسطین عراق سوریه و همه مردم ایران او را در کنار خود می‌دیدند، اضافه کرد: سردار سلیمانی عضو همه خانواده های مسلمان، فرزند همه اقوام و مذاهب، محور اتحاد و برادری و همبستگی و شخصیت ممتاز و متمایز چون مالک اشتر برای حضرت علی (ع) بود.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گلستان افزود: شهید سلیمانی، پرچمدار مبارزه با استکبار جهانی و فرمانده بیدار و هوشیاری بود که نقشه و دست دشمن را می خواند و با حضور او دشمن قرار و آرامش نداشت و مالک اشتر رهبر انقلاب بود که می خروشید.
 
وی با اشاره با رشادت های این سپهبد بزرگ گفت: امروز سوریه مرهون مجاهدت سردار سلیمانی است، اگر امروز آمریکا در عراق جای پا ندارد مرهون مجاهدت اوست با حضور سردار سلیمانی برای آمریکا حیثیت و آبرو باقی نمانده است.
 
ولی نژاد ادامه داد: در کجای جهان مستضعفی بودکه سردار سلیمانی اعضاء خانواده او نباشد و همه قلب ها برای سردار می تپید و قلب سردار برای قلب رهبر انقلاب.
 
وی با اشاره به اینکه آمریکا فکر می کند که پیروز است، افزود: این یک خیال واهی است، سردار سلیمانی یک سردار نبود بلکه هزاران سردار سلیمانی دست پرورده او هستند و راه مبارزه به پایان نمی رسد بلکه راه گسترده تر خواهد شد و رویش های فراوان تری رخ خواهد داد.
 
ولی نژاد با بیان اینکه سردار سلیمانی رسانه‌ای است ولی هزاران سردار غیر رسانه ای دیگر داریم، گفت: شهادت آرزوی سردار بود و به آرزویش رسید ولی دشمن قطعاً به آرزویش نخواهد رسید.
 
ولی نژاد خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب و همه مستضعفین عالم و دلداگان او در شهادتش خواهند گریست و دنیا بدانید که یک جهان و سردار سلیمانی و بعد او هزاران سردار سلیمانی در جهان مشاهده خواهد شد
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک