مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/03/23 تعداد بازدید: 179
print

سومین جلسه کا رگروه سیل گلستان برگزار شد

 حجت الاسلام نور الله ولی نژاد مسئول کارگروه فرهنگی معنوی مناطق سیل زده گلستان با تقدیر و تشکر از زحمات دستگاه ها  که با ارائه خدمات موثر به سیل زدگان موجب همدلی و کاهش آلام مردم شده است، افزود:دستگاه های عضو بایستی با استفاده  از ظرفیت ستگاه های خود در خدمت رسانه بهینه به مناطق سیل زده ، اقدام نمایند.

وی تصریح کرد:بزرگان نقش بسیار مهمی در کاهش آلام و  غم های مردم دارند و حضور و سرکشی آنان در این مناطق و همچنین ارائه خدمات  می تواند موجب کاهش غم و اندوه آنان گردد.

ولی نژاد افزود : سیل مشکلات روحی و روانی زیادی بر جای گذاشته است و ضروری است تا با فعالیت های فرهنگی و معنوی ، روان مردم آرامش پیدا کند مسئول کار گروه فرهنگی و محتوی فرهنگی گفت در ستاد بحران گروهی به نام ستاد فرهنگی دیده نشد لذا کار گروه فرهنگی و معنوی راه اندازی گردید و دستگاه های فرهنگی بتواند خدمات موثری داشته باشند. 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک