مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/02/24 تعداد بازدید: 88
print
سند 2030 پاتک دشمن به بیانیه گام دوم انقلاب با دستاورد خون شهدا علیه آرمان شهدا کار نکنیم

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه بعد از بیانیه گام دوم که تک رهبری به دشمن بود درماندگی دشمن بیشتر شده است، گفت: تقویت و تداوم اجرای 2030 پاتک دشمن به بیانیه گام دوم انقلاب است.

 حجت‌الاسلام محمود ترابی امروز در نشست معرفتی در جمع مدیران و مسؤولان شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان بستر رقابت برای کسب ثواب و پاداش الهی است، اظهار کرد: امروز شما مسؤولان و مدیران با خدمت به مردم می‌توانید در این ماه مبارک ثواب و پاداش مضاعفی را کسب کنید.

وی با بیان اینکه فلسفه روزه‌داری ریشه‌دار شدن است، افزود: جامعه اسلامی و روزه‌دار جامعه ریشه‌داری می‌شود که با هر تندبادی دیگر از جا کنده نشده و با هجوم شایعات و فشارها مسیر رشد خود را متوقف نخواهد کرد.

امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه دین‌داری مستحکم یکی از ثمرات و نتایج روزه‌داری است، خاطرنشان کرد: تقوا و ریشه تقوایی داشتن و همچنین بزرگ شمردن واقعی خدا از دیگر ثمرات روزه‌داری در ماه مبارک رمضان است که متعلق به خود خداست.

ترابی با اشاره به اینکه امروز مهم‌ترین چشم‌انداز کشور را باید در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که رهبر فرزانه انقلاب آن را به عنوان افق پیش‌روی کشور ابلاغ کرده‌اند جستجو کنیم، ادامه داد: تشخیص درست مسیر آینده خود نخستین گام مستحکم برای ساختن آن است.

وی با بیان اینکه آنچه در مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب که تک رهبری به دشمنان نظام و انقلاب بود باید مورد توجه قرار بگیرد مراقبت از پاتک‌های دشمن است، گفت: سند ننگین 2030 و پررنگ شدن آن در ماه‌ها و شرایط اخیر بدون شک پاتک دشمن به این بیانیه است که البته با هوشیاری رهبری، مردم و انشاالله مسؤولان به بهترین وجه خنثی خواهد شد.

امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش در نظام اسلامی یکی از دستاوردهای خون شهداست، اضافه کرد: نباید با حاصل خون شهدا علیه آرمان شهدا حرکت کنیم چون زیان‌های جبران‌ناپذیر فرهنگی، اخلاقی، دینی و حتی سیاسی گریبان‌گیر کشور خواهد شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک