مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/04 تعداد بازدید: 80
print
 سرکشی مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از موکب سلامت قرارگاه مردمی مدافعان سلامت در گرگان

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد از موکب سلامت قرارگاه مردمی سلامت ستاد مبارزه با کرونادر هنرستان شهید واثقی گرگان سرکشی به عمل آورد.

 سرکشی مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از موکب سلامت قرارگاه مردمی مدافعان سلامت در گرگان

 

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد از موکب سلامت قرارگاه مردمی سلامت ستاد مبارزه با کرونادر هنرستان شهید واثقی گرگان سرکشی به عمل آورد.
 
 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد از موکب سلامت قرارگاه مردمی سلامت ستاد مبارزه با کرونا استان در هنرستان شهید واثقی گرگان بازدید به عمل آورد و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دست اندرکاران از نزدیک روند فعالیتهای این قرارگاه را مورد ارزیابی قرار داد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: این ستاد جهت همکاری با حاکمیت، دست اندرکاران و مسئولین استان در قالب مجموعه های نهادهای کشوری و بخشهای مردمی شکل گرفته است و در این بین یک شور و حماسه مردمی رخ داد که مردم برای مقابله با کرونا به کمک دولت و مسئولین آمدند.
 
وی ادامه داد: در این مجموعه چندین کار بصورت همزمان توسط مردم و داوطلبین مثل تهیه ماسک و مواد ضدعفونی در حال انجام است و مقرر شد که یک توزیع سالم و دقیق تری در سطح شهرستان گرگان و استان مخصوصا در مناطق حاشیه شهرها که از اولویت بیشتری برخوردار هستند انجام شود.
 
مسئول قرارگاه مردمی سلامت استان بیان کرد: گرگان به ۵۰ نقطه و محله جهت توزیع ماسک و مواد ضد عفونی شناسایی و تقسیم شده و اعضای شکل گرفته این نقاط را پوشش و خدمات می دهند و هم پشتیبانی و مدیریت می‌کنند.
 
ولی نژاد با اشاره به کمپین در خانه بمانیم وزارت بهداشت که مردم باید آن را جدی بگیرند گفت: مردم خانه نشینی را به‌عنوان یک اصل پذیرفتند و در خانه هایشان می مانند.
 
عضو شورای اطلاع‌رسانی استان با اشاره به اینکه هر جا که مردم به میدان آمدند کارساز و تمام کننده بودند افزود: این شور، حماسه و حضور مردمی امروز اتفاق افتاده و و مردم برای مهار کرونا به کمک آمدند یک کار و خدمت مهمی را برای جامعه رقم زدند.
 
وی در پایان ابراز کرد: انشاالله بیماری کرونا از سر جامعه و بشریت برداشته شود و همه به آرامش برسند و به زندگی عادی خودشان برگردند.
 
گفتنی است، این موکب با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی، اداره کل اوقاف و امور خیریه، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان استان و آستان مقدس امام زاده عبدالله گرگان برپا شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک