مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/10/20 تعداد بازدید: 109
print
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری: در پی سفر دکتر روحانی به گلستان، مردم استان آماده شنیدن خبرهای خوش باشند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: در پی سفر دکتر روحانی ریاست محترم جمهور و هیأت همراه به استان گلستان، مردم آماده شنیدن خبرهای خوش باشند و این سفر منشاء خیر و برکت برای استان خواهد بود.

 
"عبدالرضا چراغعلی" در جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سفر ریاست جمهوری به استان گلستان بیان کرد: آمادگی ها و تمهیدات لازم پیرامون سفر پر خیر و برکت دکتر روحانی به استان گلستان صورت گرفته و مقدمات کار نیز فراهم شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: تبلیغات میدانی سفر طبق پروتکلی که از سوی نهاد ریاست جمهوری در اختیار ما قرار گرفته، صورت می گیرد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، بیان کرد: در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی کار در دو بخش انجام می شود؛ یک بخش آن میدانی است و بخش دیگر کار اطلاع رسانی توسط صدا و سیما و سایر رسانه هاست که باید بصورت هوشمندانه و معقول صورت بگیرد.
 
چراغعلی در پایان گفت: قطعاً مردم شرق استان با حضور پرشور خود در مراسم استقبال از ریاست جمهوری و هیأت همراه در روز دوشنبه، برگ درخشان دیگری را از ارادت و وفاداری مردم گلستان به خدمتگذاران نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید به نمایش خواهند گذاشت.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک