مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/08 تعداد بازدید: 336
print
 سازمان تبلیغات اسلامی آغاز امامت قائم  آل محمد(ص) را با صدور پیامی تبریک گفت

 سازمان تبلیغات اسلامی آغاز امامت قائم‌ آل محمد(ص) را با صدور پیامی تبریک گفت


سازمان تبلیغات اسلام آغاز امامت مهدی موعود، قائم‌ آل محمد(ص) را با صدور پیامی به عموم مسلمانان جهان و به‌ویژه ملت شریف ایران تبریک گفت.هنگامی که نامش را برزبانمان می‌رانیم آمیزه‌ای از احساس تعالی و شکوه در قلب‌‌هایمان می‌نشیند. نقشی که محبت و دوستی او را پیوسته در رگانمان به دوردست‌ترین منافذ جسم و جان می‌رساند و حاصل این پیوند چیزی نیست جز فروزان‌تر شدن آتش عشق ولایت او که به مثابه‌ی میراثی پرارج در سینه‌هایمان جاوید شده ‌است. دل‌های دوستداران او جایی است که وسعت صد افلاک در برابرش بهایی ندارد، دل‌های ما جایی است که قرن‌های دیرینه میزبان وجودی بزرگوار و باعظمت است؛ وجودی که تا بوده، سرچشمه‌ی پاک مهر و لطف و عطوفت بوده است.محل حضورش مَهبط فرشتگان عالم قدس است و خاک پای او توتیای چشم‌شان و چه مفاخره‌ای عظیم در میانشان برای این اقبال بلند برپاست. خشنودی او چشمه‌ی خورشید رضای الهی است همان‌گونه که کرمش منبع لایزال جوشش فیض و کرامت است.در ازدحام حجاب‌ها و تیرگی‌ها تنها نور است که قدرت هدایت دارد و معرفت اهل‌‌بیت روح و جان بی‌تاب هر شیعه‌ی آزاده را سرشار از معارف نورانی می‌کند. انوار جهان‌تاب معرفتشان انسانی را که از سراپرده‌ی عالم قدس بر این منزل طبیعت هبوط یافته، می‌گیرد تا حجاب‌ها را از دیدگانش بزداید و در پرتوش شاهراه سعادت را از بیراهه‌های ظلمت به وی بازشناساند. او را مهدی نامیده‌اند چرا که هدایت خلق در گرو عنایت اوست، که شایسته‌ی آن است تا گردن‌آویز هر جان آزاده و سبکبالی گردد.

سازمان تبلیغات اسلامی، آغاز امامت مهدی موعود، قائم‌ آل محمد(ص) حضرت حجت‌ ابن الحسن العسکری عجل‌الله تعالی فرجه الشریف را به محضر رهبر حکیم وفرزانه انقلاب اسلامی آیت الله خامنه‌ای مدظله العالی، عموم شیعیان جهان و به‌ویژه ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند تعجیل در ظهور عدالت‌گستر حضرتش را مسئلت می‌کند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک