مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/28 تعداد بازدید: 101
print
روحانی مستقر شهرستان کردکوی وقف یکی از مهم ترین مسائل مورد تأکید در اسلام است

حجت الاسلام روشندل عنوان کرد: مسأله وقف یکی از مهم ترین مسئله های مورد تأکید اسلام است.

حجت‌الاسلام هادی روشندل در جمع مردم روستای سالیکنده کردکوی،با اشاره به این که وقف صدقه جاریه ای بوده که نقش ارزنده ای در نظام اسلامی دارد، بیان داشت: انسان باید از این دست کارها انجام داده تا خروجی کار او آسان شود.

روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی کردکوی با بیان اینکه وقف در اسلام مورد تاکید پیامبر اکرم(ص) است، افزود: پیامبر گرامی اسلام و حضرت علی(ع) اولین واقفان جهان اسلام بودند.
وی همچنین با تأکید بر اینکه،وقف سبب ماندگاری انسان برای همیشه تاریخ می‏ شود،گفت:سنت حسنه وقف، کاری ارزشی، آخرتی و الهی است و اگر مسلمانان به واقع به ارزش و اهمیت آن پی ببرند، بدان اقدام می‌کنند
روشندل در خاتمه افزود: مسأله وقف یکی از مهم‌ترین مسئله‌های مورد تأکید اسلام است،حتی برای جذب ثروت برای نیازمندان، یکی از راهکارهای مهم دین ما همان وقف و یا موقوفات است، به طور کلی می‌توان وقف را از مهم‌ترین شاخه‌ها و زیرمجموعه‌های انفاق دانست.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک