مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/03/02 تعداد بازدید: 303
print
روحانیون و تشکل های دینی نقش بسیار مهمی در  کاهش آسیب های اجتماعی دارند

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد اظهار کرد: روحانیون و تشکل های دینی نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند

حجت الاسلام نور الله  ولی نژاد  در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت:یکی از سیاست‌های مقابله و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به خصوص مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر تشکل های دینی هستند و با توجه به اینکه مخاطب بیشتری دارند تاثیر بیشتری خواهند داشت.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان اضافه کرد: بسیاری از آسیب‌های اجتماعی، امنیتی و روانی در جامعه به واسطه توجه نکردن به اخلاق است و لذا ترویج فضائل اخلاقی از سوی هیئات مذهبی در جامعه می‌تواند نقش مؤثری در کاهش این آسیب‌ها داشته باشد.
استاندار گلستان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت:توسعه ورزش نقش موثری در مبارزه با مواد مخدر دارد.
دکتر سید مناف هاشمی با تاکید بر اهمیت نقش موثر توسعه ورزش در مبارزه با موادمخدر و کاهش روی آوری به این آسیب، اظهار کرد: ورزش باید به عنوان اقدامی پیشگیرانه از اعتیاد مورد حمایت عمومی قرار گیرد و ترویج آن در جوامع شهری و روستائی می تواند راهکاری کم هزینه برای مقابله با مواد مخدر باشد.
وی گفت:باید برنامه ای جهت استفاده از فضاهای مجازی در راستای اقدامات پیشگیرانه از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر وجود داشته باشد.
وی با اشاره به استفاده از فضای مجازی برای فرهنگ سازی و اقدامات پیشگیرانه ،گفت: تمام دستگاه ها و نهادها خصوصاً دانشگاه ها، آموزش و پرورش و صداو سیما ،اداره ورزش و جوانان و... باید با ایده های نو و برنامه های تاثیرگذار فرهنگی روش های نوین در آگاه سازی جامعه را به کار گیرند.
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک