مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/03/13 تعداد بازدید: 280
print
روحانیون، محور اصلی فعالیت های فرهنگی در مساجد هستند

ولی نژاد با بیان اینکه روحانیون، محور اصلی فعالیت های فرهنگی در مساجد هستند گفت: روحانیون با روح، جان و فکر مردم کار دارند لذا باید بسیار هوشمندانه و متعهدانه عمل کنند.

جلسه تبیین گام دوم انقلاب ویژه روحانیون غرب استان گلستان، با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، روحانیون مستقر شهرستان‌‌های کردکوی، بندرگز و بندرترکمن در اداره تبلیغات اسلامی کردکوی برگزار شد.

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در این جلسه با بیان اینکه روحانیون باید محور اصلی فعالیت‌های فرهنگی در مساجد باشند خاطرنشان کرد: روحانیون با روح، جان و فکر مردم کار دارند لذا باید بسیار هوشمندانه و متعهدانه عمل کنند.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی گلستان از بیانیه گام دوم انقلاب به‌عنوان سند بسیار ارزشمند مدیریتی و برنامه‌ای راهبردی در چهل سال آینده در راستای ایجاد تمدن نوین اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: جامعه روحانیون نسبت به این بیانیه وظایفی دارند که باید به بهترین نحو این مهم را انجام دهند.
این مقام مسئول با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، نگاه عالمانه و منصفانه نسبت به گام اول انقلاب دارند، تأکید کرد: مقام معظم رهبری در این بیانیه راهبردی، تاریخ گذشته و گام اول انقلاب را عالمانه بیان کردند و در حقیقت برای اردوگاه انقلاب "نگاه به گذشته" را آموزش می‌دهند.
وی ادامه داد: در گام دوم انقلاب با جنگ دیگری روبه‌رو هستیم و باید در این رابطه نیز با اتکا به منویات رهبری و راهبردهای معظم له مسیر را مجاهدانه طی کنیم.
حجت‌الاسلام ولی نژاد در خاتمه با اشاره به اینکه روحانیون پایگاه مردمی داشته و تکیه گاه عموم مردم هستند، خاطرنشان کرد: تقویت نفوذ معنوی در روحانیون باید به نحوی باشد که مردم به این قشر احساس نیاز کنند و کلام آنها نیز باید آنچنان نافذ باشد که همه را تحت تأثیر قرار دهد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک