مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/06 تعداد بازدید: 317
print
رمز استقامت و پایداری کشور بخاطر حضور بسیج است

حجت الاسلام علی اکبر سایری گفت:رمز استقامت و پایداری ما بخاطر حضور غیور مردان بسیجی است.

 معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان:

رمز استقامت و پایداری کشور بخاطر حضور بسیج است
 
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری گفت:رمز استقامت و پایداری ما بخاطر حضور غیور مردان بسیجی است.
 
حجت‌الاسلام علی اکبر سایری 26 آبان 96 در خطبه های نماز جمعه در مسجد امام حسن مجتبی(ع) ضمن تسلیت به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) به هفته بسیج اشاره کرد وگفت: امام راحل در خصوص فرمودند؛ اگر در کشوری نوای دلنشین تفکر طنین انداز شدچشم طمع دشمنان از آن دور خواهدشد که تا به امروز شاهد تحقق این فرمایش امام راحل هستیم.
 
امام جمعه موقت میامی افزود: اگر امروز ما تمام قد در برابر استکبار ایستاده ایم، رمز استقامت وپایداری ما حضور غیور مردان بسیجی، نیروی نطامی وانتظامی ما است که تمام قد در برابر استکبار ایستاده اند.
 
وی با اشاشره به سخن رهبر انقلاب که فرمودند، انکار بسیج و بی احترامی به آن یا نابخردانه و خائنانه است، بیان کرد: ما نمی توانیم این نعمت الهی را انکار کنیم بسیج در جبهه نبرد جنگ سخت درزمان جنگ و امروز در عرصه سازندگی و جنگ نرم با تمام وجود به میدان آمده است.
 
امام جمعه موقت میامی به مسائل روز منطقه اشاره کرد و یادآورشد: وقتی تیر استکبار در بحث داعش، عراق، سوریه در جای جای منطقه به سنگ خورد ونتوانستند راهی به جایی ببرند امروز به بهانه های مختلف به سمت لبنان آمدند که از این طرق به نفوذ خود ادامه دهند ویقینا به چنین اهدافی نخواهند رسید و توطئه های شوم استکبار هیچ وقت در حق مسلمانان کار کردی نخواهد داشت.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان ضمن تشکر از همه ی مردمی که برای کمک به منطقه زلزله زده غرب کشور تلاش کردند، گفت: امروز چشم مردم مناطق زلزله زده بدست مردم است و مردم آسیب زیادی دیدنداین همت مردم در یاری رساندن به این مردم باید دو چندان شود و مرحمی بر داغ آن ها باشد.
 
سایری با اشاره به سالروز آزادسازی سوسنگرد تصریح کرد: رزمندگان اسلام باجانفشانی، خواسته امام (ره) مبنی بر آزادسازی سوسنگرد را محقق کردند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک