مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/21 تعداد بازدید: 199
print
رسالت شورای هیئات مذهبی جلوگیری از خرافه ها است

حجت الاسلام علی فتحی گفت: رسالت شورای هیئات مذهبی جلوگیری از بدعت ها و خرافه ها است.

 رئیس تبلیغات اسلامی گنبدکاووس:

رسالت شورای هیئات مذهبی جلوگیری از خرافه‌ها است
حجت‌الاسلام علی فتحی گفت: رسالت شورای هیئات مذهبی جلوگیری از بدعت‌ها و خرافه‌ها است.
 
 رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس در طی گفتگویی با غفور حسن نژادان رئیس شورای هیئات مذهبی این شهرستان با اشاره به اهمیت و جایگاه شورای هیئت‌های مذهبی بیان کرد: شورای هیئات مذهبی باید در جهت ساماندهی و اصلاح،آموزش، تغذیه فکری و جلوگیری از بدعت‌ها و خرافه‌ها در هیئات مذهبی تلاش کند.
علی فتحی اظهار داشت: فراهم نمودن بسترهای توسعه دین و تبیین زیبائیهای معارف اسلامی برای جوانان را، از دیگر رسالتهای شورای هیئات مذهبی عنوان کرد. 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گنبدکاووس افزود: هیئت‌های مذهبی باید قبل از هیئت گردانی، اجرای برنامه‌ها در جهت بصیرت در دین و مرزبان بودن دین مبین اسلام زنده کردن محبت اهل بیت(ع) در دل‌ها و گسترش دین و جلوگیری از انحرافات را در دستور کار خود قرار دهند.
 
گفتنی است، در ادامه این دیدار غفور حسن نژادان، رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان گنبدکاووس به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده وبرنامه های اجرایی آتی این شورا پرداخت.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک