مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1400/01/03 تعداد بازدید: 39
print
 رئیس پیش بینی هواشناسی گلستان: نفوذ جریانات گرم جنوبی به گلستان/دما ۱۵ درجه افزایش می یابد

گرگان- رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان از استقرار هوای گرم در استان خبرداد و گفت: دما در گلستان به ۳۵ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

نفوذ جریانات گرم جنوبی به گلستان/دما ۱۵ درجه افزایش می یابد
 
گرگان- رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان از استقرار هوای گرم در استان خبرداد و گفت: دما در گلستان به ۳۵ درجه سانتیگراد خواهد رسید.
 
محمود محمد قلی پور اظهار کرد: روز گذشته (دوشنبه) با عبور موج کوتاه از استان در برخی از مناطق کوهستانی بارش‌های خفیف و پراکنده را شاهد بودیم.
 
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان افزود: از امروز (سه‌شنبه) تا عصر چهارشنبه با نفوذ جریانات جنوبی شاهد افزایش محسوس دما خواهیم بود به طوری که امروز دما ۶ الی هشت درجه و فردا هم به همین میزان افزایش می‌یابد.
 
وی اضافه کرد: در روز چهارشنبه ثبت بیشینه دما در استان قطعاً بالاتر از ۳۰ درجه خواهد بود و وزش باد گرم در نواحی شرقی اتفاق خواهد افتاد.
 
محمد قلی پور بیان کرد: از شامگاه چهارشنبه بعد از ظهر پنجشنبه توقع داریم جریانات شمالی به استان نفوذ کرده و باعث بارش‌های پراکنده در سطح استان شود.
 
وی متذکر شد: البته این ناپایداری‌ها تا اواسط هفته آینده ادامه دارد هرچند که در روز جمعه سکون هوا را در منطقه پیش بینی می‌کنیم.
 
محمد قلی پور گفت: در اوایل هفته آینده ریزش‌های جوی مؤثری مخصوصاً در روز یکشنبه و دوشنبه در سطح استان اتفاق افتاده و دما به طور محسوس کاهش می‌یابد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک