مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/05/17 تعداد بازدید: 79
print
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کلاله: رسالت شورای هماهنگی حفظ ارزش های نظام اسلامی است

حجت الاسلام مجید حسین پور گفت: رسالت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حفظ ارزش های نظام اسلامی است.

حجت‌الاسلام مجید حسین پور در جلسه داخلی اداره تبلیغات اسلامی کلاله با بیان اینکه شورای هماهنگی با تمام توان در عرصه های فرهنگی و ملی کشور برنامه های ویژه خود را برگزار می‌کند گفت: این شورا در مقاطع مختلف با زمینه سازی برای اعلام حمایت مردمی از انقلاب اسلامی به ایفای نقش پرداخته است.

 
رئیس اداره و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کلاله ضمن اشاره به حمایت همیشگی مردم کلاله از انقلاب اسلامی اعلام کرد: خوشبختانه همواره شاهد افزایش حضور مردم این شهرستان در صحنه های مختلف انقلاب هستیم به گونه ای که در راهپیمایی ها با افزایش ۱۰ درصدی حضور مردم در صحنه مواجه بودیم که این در نوع خود بی نظیر است.
 
این کارشناس فرهنگی افزود: رسالت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ایجاد همبستگی تشکل‌ها و نهادها و سازمانهای فرهنگی در برگزاری مراسم و آیین‌های گرامیداشت انقلاب اسلامی و نیز فراهم نمودن زمینه حضور منسجم تر و مستمر آحاد جامعه در پاسداری از دستاوردهای نظام اسلامی و ارزشهای الهی آن و همچنین اعلان مواضع نظام جمهوری اسلامی نسبت به سیاستهای استکبار جهانی است و تا کنون نقش بسیار حساس و برجسته ای را ایفاء نموده است.
 
وی یادآور شد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از دستاورد های نظام با قدرت دفاع می‌کند و در تمامی عرصه ها و بزنگاه های انقلاب حضور داشته زیرا این شورا روابط عمومی نظام است که از همه دستاوردها در راستای دفاع از نظام و عظمت آن مایه می‎گذارد تا این انقلاب به رشد و تعالی دست پیدا کند.
 
این مسئول فرهنگی با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از همه ظرفیت‎های علمی منطقه استفاده خواهد کرد، افزود: کلاله از نخبگان ارزشمند و توانایی برخوردار است که باید از این ظرفیت در شهرستان بهره‎گیری کرد.
 
حسین پور در ادامه گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همانند سازمان تبلیغات اسلامی و نهادهای انقلابی دیگر، با نگاه جهادی و مدیریتی خود به پشتوانه نعمت بزرگ ولایت فقیه، با هدف دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، همواره آماده است تا در مواقع حساس با تمام تجربه و توان خود برای دفاع از این آرمان‌ها و ارزشها، خواست و اراده ملت شهیدپرور و سرافراز ایران اسلامی را در هر برهه از زمان به تصویر کشد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک