مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/11/23 تعداد بازدید: 25
print
 رئیس ستاد انتخابات گلستان: تعداد نامزدهای انتخابات مجلس در گلستان به ۲۳۵ نفر رسید

گرگان- رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: تعداد نامزدهای انتخابات مجلس گلستان به ۲۳۵ نفر رسید.

تعداد نامزدهای انتخابات مجلس در گلستان به ۲۳۵ نفر رسید
 
گرگان- رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: تعداد نامزدهای انتخابات مجلس گلستان به ۲۳۵ نفر رسید.
 
 عبدالرضا چراغعلی صبح چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: تمهیدات لازم برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شوری اسلامی در استان پیش بینی شده و در آخرین ساعات شب گذشته (سه شنبه) آمار رسمی تغییرات اسامی توسط شورای نگهبان و وزارت کشور اعلام شد.
 
وی افزود: در مجموع ۴۱۸ نفر ثبت نامی در استان داشتیم که ۲۲ نفر انصراف دادند و ۱۷۱ نفر عدم تایید و هفت نفر هم تقاضای جابجایی داشتند.
 
چراغعلی گفت: در مجموع ۲۳۵ نفر در ۶ حوزه انتخابیه تایید شدند که ۷۰ نفر در حوزه گرگان و آق قلا، ۳۳ نفر در گنبدکاووس ۲۷ نفر در علی آبادکتول، ۲۲ نفر در رامیان و آزادشهر، ۳۴ نفر در کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان و ۴۹ نفر در مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه هستند.
 
وی با بیان اینکه از استان های تهران، قم و سیستان و بلوچستان تقاضای جابجایی به استان را داشتند، ادامه داد: یک میلیون و ۳۳۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در گلستان بوده که بیش از ۷۱ هزار نفر رای اولی هستند.
 
رئیس ستاد انتخابات گلستان افزود: تبلیغات زودهنگام در فضای مجازی در زمره بیشترین تخلف انتخاباتی است که در استان اتفاق افتاده که اغلب از سوی افرادی است که اطلاع کمتری داشتند.
 
چراغعلی با بیان اینکه ۸۵ درصد از مردم گلستان کارت هوشمند ملی دارند، گفت: هزار و ۳۸۹ صندوق اخذ رای داریم که اقدامات احراز هویت و صحت شناسنامه توسط دستگاه صورت می گیرد و این امر امکان خطا و رأی مجدد را خواهد گرفت.
 
وی با بیان اینکه بیش از ۱۵ هزار نفر در روند انتخابات فعالیت می کنند، بیان کرد: تبلیغات رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح ۲۴ بهمن ماه آغاز می شود و در استان گلستان کاندیداها برای هفت کرسی مجلس در ۶ حوزه اصلی انتخابیه با یکدیگر رقابت می کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک