مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/03/24 تعداد بازدید: 17
print
 رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم خبر داد: فعالیت روحانیون در ایام کرونا باعث خشنودی مقام معظم رهبری شد

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: گزارش فعالیت های روحانیون و نیروهای جهادی در مسئله کرونا موجب خشنودی دل رهبر معظم انقلاب شد.

 رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم خبر داد: فعالیت روحانیون در ایام کرونا باعث خشنودی مقام معظم رهبری شد

 
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: گزارش فعالیت‌های روحانیون و نیروهای جهادی در مسئله کرونا موجب خشنودی دل رهبر معظم انقلاب شد.
 
همایش تجلیل و تقدیر از مساجد نمونه و فعال در ایام کرونا و ماه رمضان، در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی نور قم و با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در قم برگزار شد.
 
در ابتدای مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین محمود محمدی عراقی رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در قم با بیان خشنودی مقام معظم رهبری از فعالیت مساجد در ایام کرونا عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب عنایت خاصی به جهادگران دارند؛ گزارش فعالیت‌های روحانیون و نیروهای جهادی در مسئله کرونا موجب خشنودی دل رهبر معظم انقلاب شد.
 
وی گفت: رهبر معظم انقلاب به ما تاکید کردند که هر خدمتی که می‌توان به نیروهای جهادی انجام داد، بدون هیچ محدودیتی صورت گیرد.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی عراقی طلاب جهادی را زمان شناس، موقعیت شناس و وظیفه شناس دانست و تصریح کرد: حرکت‌های موثر روحانیون و طلاب جهادی باعث نقش بر آب و خنثی شدن طرحی که دشمن برای ضربه زدن به حوزه های علمیه و پایگاه‌های انقلابی داشت به‌شود.
 
وی اضافه کرد: این حرکت عملی طلاب به اندازه صدها مقاله و کتاب در تبلیغ دین اسلام موثر بوده و این حرکت سیره مبارکه طیبه ائمه اطهار(ع) را زنده کرد.
 
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در قم در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه قانون الهی برای همه زمان‌ها است تصریح کرد: جمهوری اسلامی در مقابله با فساد با کسی سر شوخی ندارد، حتی اگر آن شخص فاسد معاون اجرایی قوه قضائیه باشد.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی عراقی اظهار داشت: در کدام مکتب و مذهب این جمله قرآن آمده که جان یک انسان برابر با جان همه انسان‌ها است؛ چنین سخنی در هیچ کتاب حقوق و کتاب دینی تعریف نشده به جز قرآن کریم.
 
وی اظهار داشت: از طرف دیگر قرآن می فرماید اگر یک نفس را کسی احیا کند، مانند این است که همه نفس‌ها را احیا کرده است.
 
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در قم مطرح کرد: یک احیا، احیای جسم است، یک احیا احیای روحی است، احیای روحی کاری است که مبلغین ما انجام می‌دهند و دل ها را بیدار می‌کنند، امام خمینی(ره) یک ملت را زنده کرده و این در حالی است که ما مرده بودیم.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی عراقی یادآور شد: امروز ملت ایران عزت پیدا کرده اند، اگر امروز می بینیم کشتی‌های غول پیکر نفت‌کش ایرانی، دل اقیانوس‌ها را شکافته و تا حیاط خلوت آمریکا می‌روند نشانه عزت ملت ایران است؛ در این شرایط آمریکا صرفا به تهدید بسنده کرده و هیچ کاری نمی تواند بکند.
 
وی عنوان کرد: منطق رایج در حاکمیت آمریکا، منطق ظالمانه سرمایه‌داری بوده و امروز می‌بینیم که مجسمه‌های نمادهای آمریکایی سقوط می‌کنند؛ این نشان دهنده صدای مردم آمریکا است که می‌گویند ما ۵۰۰ سال است که با دو مکتب لیبرالیسم و کمونیسم به سمت انحطاط حرکت کرده‌ایم.
 
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در قم اضافه کرد: امروز انقلاب اسلامی است که مظلومان آمریکا را بیدار کرده است، متاسفانه عده‌ای در داخل کشور و حتی بعضا در حوزه بیان می‌کنند که نظام ولایت فقیه مساوی با استبداد است.
 
وی ادامه داد: این حرف ناسپاسی محض است، چگونه ولی فقیه مستبد می‌شود؛ اما حکومت آمریکا زانو را در حلقوم مظلوم می‌گذارد تا بمیرد و در عین حال لقب آزادی می گیرد، کسی که در این حوزه علمیه تربیت شده، نباید این گونه ناسپاسی کند.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی عراقی در پایان سخنان خود تاکید کرد: دشمن به این امیدوار است که کرونا معیشت مردم ایران را مختل کرده و دوباره حوادثی مانند رخدادهای آبان ماه رقم بخورد اما جهادگران ما این نقشه شوم دشمن را نقش برآب می‌کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک