مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/08 تعداد بازدید: 6
print
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان خبرداد اعمال محدودیت درشهرهای قرمز/۵۳۰بیمار کرونایی درگلستان بستری هستند

گرگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در حال حاضر ۵۳۰ بیمار کرونایی در گلستان بستری بوده که ۲۳۰ نفر آن ها در بیمارستان های گنبدکاووس هستند.

اعمال محدودیت درشهرهای قرمز/۵۳۰بیمار کرونایی درگلستان بستری هستند
 
گرگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: در حال حاضر ۵۳۰ بیمار کرونایی در گلستان بستری بوده که ۲۳۰ نفر آن ها در بیمارستان های گنبدکاووس هستند.
 
عبدالرضا فاضل اظهارکرد: در حال حاضر ۵۳۰ بیمار کرونایی در گلستان بستری بوده که ۲۳۰ نفر آنها در بیمارستان های گنبدکاووس تحت درمان هستند.
 
وی اضافه کرد: بیمارستان های گنبدکاووس هم اکنون ظرفیت پذیرش بیماران را داشته اما احتمال پر شدن آن تا روزهای آینده وجود دارد.
 
فاضل با بیان این که هفت شهر گلستان همچنان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد، افزود: روز گذشته ۹۲ بیمار در استان بستری شده و ۷۸ بیمار هم مرخص شده است.
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: پیش بینی می شود روند افزایشی کرونا تا آخر هفته ادامه داشته باشد و ممکن است کل استان در وضعیت قرمز قرار بگیرد.
 
وی تصریح کرد: در شهرهای قرمز محدودیت بیست و یک گانه اعمال خواهد شد که شامل تعطیلی پاساژها و مراکز خرید، تعطیلی باشگاه های ورزشی، تعطیلی مساجد، تعطیلی بازارهای هفتگی، تعطیلی تالارهای پذیرایی، محدودیت برگزاری مراسم در اماکن خصوصی و غیره، محدودیت برای آرایشگاه های مردانه، تعطیلی آرایشگاه های زنانه، تعطیلی مهدکودک ها، تعطیلی مراکز آموزشی، فعالیت رستوران ها صرفاً به صورت بیرون بر، تعطیلی سینماها و تئاتر، تعطیلی استخرها، ممانعت از ورود افراد بدون ماسک به درون اتوبوس، تاکسی و غیره، تعطیلی بازارچه های مرزی، پارک های کودکان و غیره است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک