مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/13 تعداد بازدید: 59
print
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان: مساجد پایگاه های بزرگ انسان سازی هستند

حجت الاسلام حسن نیشابوری گفت: مساجد پایگاه های بزرگ انسان سازی هستند.

حجت‌الاسلام حسن نیشابوری طی سخانی در مسجد حضرت امیر (ع) شهرستان گرگان گفت:مساجد پایگاه‌های بزرگ انسان‌سازی هستند.

 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان ادامه افزود:اما همین پایگاه‌ها اگر فاقد برنامه و مدیریت باشد نه تنها نمی‌تواند نیروهای فعال در عرصه فرهنگی را تربیت کند بلکه باعث جدایی افراد مستعد از آن می‌گردد.
 
وی تصریح کرد: حال اگر بخواهیم نیروهای جهادی، انقلابی،مبارز، فعال در عرصه‌های فرهنگی از مساجد تربیت شوند بایستی به مقدماتی توجه داشته باشیم، مقدماتی که در رابطه با مدیریت مساجد است، در مدیریت مساجد به بایدها و نبایدهایی بر می‌خوریم که هر کدام از آن‌ها باعث جذب نیروهای بااستعداد به مساجد یا بالعکس باعث جدائی آن نیروها از مساجد می‌گردد.
 
در پایان حجت‌الاسلام نیشابوری گفت:مسجد باید کانون جذب باشد و مثل یک آهنربا، جمعیت را به سوی خودش بکشاند نه اینکه مردم با کراهت و فقط به نیت بردن ثواب،دندان بر جگر گذاشته و به مسجد بیایند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک