مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/06/23 تعداد بازدید: 302
print
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان: سیره اهل بیت(ع) را در دعوت به نماز باید الگوی خودمان قرار دهیم

حجت الاسلام حسن نیشابوری گفت: سیره اهل بیت(ع) را در دعوت به نماز باید الگوی خودمان قرار دهیم.

حجت‌الاسلام حسن نیشابوری رییس اداره تبلیغات اسلامی گرگان گفت:سیره اهل بیت(ع) را در دعوت به نماز باید الگوی خودمان قرار دهیم.

 
وی افزود:یکی از شاخصه های خانواده دینی و خانواده اهل بیت(ع) این بود که فرزندان خود را از همان سنین کودکی به نماز دعوت می کردند و در روایت ها از ائمه معصوم(ع) بیان شده که ما فرزندان خود را از پنج سالگی امر به نماز می‌کنیم.
 
نیشابوری با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) در اهمیت نماز خواندن کودکان گفت: امام صادق(ع) در این زمنیه می فرمایند:هنگامی که کودک نماز یاد گرفت خداوند گناهان پدر و مادرش را می بخشد و همچنین در ادامه حدیث درباره سیره امام علی(ع) در این زمینه می فرمایند امام علی (ع) در خانه خود اتاق متوسطی برای نماز خود اختصاص داده بودند و شب ها برای نماز خواندن طفل کوچکی را که نمی خوابید با خود به آن اتاق برده، نماز می خواندند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک