مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/06 تعداد بازدید: 101
print
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با هیئت امنای مسجد حضرت رسول (ص) این شهرستان دیدار گفت وگو کرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با هیئت امنای مسجد حضرت رسول (ص) این شهرستان دیدار گفت وگو کرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان در دیدار با اعضای هیئت امناء مسجد حضرت رسول (ص) این شهرستان با بیان اینکه اعضاء هیئت امناء باید زمینه را برای مشارکت و همکاری مردم و به‌ویژه جوانان در برنامه های گوناگون مسجد فراهم و از نظرات و ایده های آنان استقبال کنند، گفت: شما چهره‌های شاخص و مورد وثوق مردم هستید و سعی کنید با اعتماد کامل و مدیریت در برنامه‌های مسجد جوانان را در اولویت برنامه‌ها قرار دهید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان هیئت امنا مساجد را رفیع دانست و با بیان این مطلب که هیئت امنای مساجد در رونق بخشیدن به برگزاری برنامه های فرهنگی در مسجد نقش اساسی دارند از هیئت امناء خواست در مساجد برنامه های منظمی برای استفاده از روحانیون در بیان احکام و معارف اسلامی داشته باشند.
حجت‌الاسلام نیشابوری تصریح کرد: انقلاب اسلامی به برکت مسجد شکل گرفت و نیروهایی که تربیت شده در مساجد بودند، با حمایت از معروف در مقابل منکر ایستادند و آن را نابود کردند.
در ادامه این دیدار مسئول هیئت امنای مسجد حضرت رسول گزارشی ازفعالیت های انجام شده این مسجد را ارائه کرد و خواستار حمایت اداره تبلیغات اسلامی رودباراز برنامه های فرهنگی و مذهبی این مسجد شد.
گفتنی است، این دیداردر ۲ آبان۹۷ در اداره تبلیغات اسلامی گرگان انجام شد
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک