مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/03/11 تعداد بازدید: 246
print
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی: روحانیون در امر بصیرت  بخشی و آگاهی دادن جامعه نقش مهمی دارند

حجت الاسلام محمودی در جمع روحانیون شهرستان کردکوی گفت: با توجه به دشمنی استکبار با مردم ایران اسلامی روحانیون در امر بصیرت بخشی و آگاهی دادن جامعه نقش مهمی دارند.

 حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در جلسه گردهمایی روحانیون شهرستان کردکوی، با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اظهارکرد: تبلیغ مسائل دینی و آشنا نمودن مردم به‌ویژه نسل جوان با آموزه‌های دینی در این ماه مبارک وظیفه سنگینی است که بر دوش روحانیون قرار دارد و آنان باید این وظیفه و فریضه را به خوبی انجام دهند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با اشاره به وظایف روحانیون و مروجان دینی در ماه رمضان و ماه‌های دیگر سال بیان کرد: ترویج و اشاعه صحیح اصول دینی، برگزاری حلقه‌های معرفتی و تربیتی، تعمیق جوانان و اهالی محلات با سیره ائمه اطهار و دعوت همگانی از شهروندان به حضور پر‌شور و پررنگ در مساجد و حسینیه‌ها از جمله وظایفی است که روحانیون باید در این ماه پرخیر و برکت به آن عنایت داشته و در راستای گسترش آن‌ها نیز تلاش کنند.
محمودی ادامه داد:علم به مردم بصیرت می‌بخشد و ایمان نیز موجبات نجات جامعه را فراهم می‌کند، لذا باید با بصیرت افزایی و تزریق ایمان در جامعه از انحراف و هرز رفتن جوانان و نوجوانان پیشگیری کنیم.
وی همچنین خواستاربه روز کردن اطلاعات روحانیون، در بخش های مختلف شد و اظهارداشت: نباید گذاشت اطلاعات قدیمی فضای خطبه ها وسخنرانی ها را لطمه بزنند و با به روز نمودن اطلاعات خود در بخش های مختلف در سخنرانی باعث جذب بیشتر مردم شویم.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در خاتمه با اشاره به اهمیت نقش علما و روحانیون در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی از آنان به‌عنوان پرچمداران علم و دین و آگاهی نام برد وخاطرنشان کرد: با توجه به دشمنی استکبار با مردم ایران اسلامی، نقش روحانیون در امر بصیرت‌ بخشی و آگاهی دادن در خصوص این امور بسیار حیاتی محسوب می‌شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک