مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/05/18 تعداد بازدید: 131
print
رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول: خبرنگاران در بصیرت افزایی جامعه اسلامی نقش برجسته ای دارند

حجت الاسلام حسینی گفت: خبرنگاران در بصیرت افزایی جامعه اسلامی نقش برجسته ای دارند.

حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در گفتگویی با اشاره به اینکه نقش خبرنگاران کمتر از تریبون به دستان دینی،‌ وعاظ و منبری ها نیست، گفت: خبرنگاران در بحث دانش افزایی و بصیرت افزایی جامعه اسلامی به‌ویژه ملت ایران نقش برجسته ای دارند.

 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول، با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه و خبر، اظهار داشت: خبرنگاران و اصحاب رسانه اطلاعات عمومی، عملکرد نظام و حکومت دینی را منعکس و در برابر آسیب های اجتماعی و اخلاقی مجاهدت فرهنگی به خرج می دهند.
 
وی با اشاره به اینکه خبرنگار حکم یک مروج و مبلغ و واعظ را در جمهوری اسلامی ایران دارد، تصریح کرد: جایگاه اصحاب رسانه از حیث فرهنگی، اجتماعی و دینی بسیار بالا است.
 
حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: خبرنگاران باید بصورت مستند و از منبع موثق و با هدف اثرگذاری به انعکاس اخبار بپردازند تا شاهد تأثیرگذاری نقش خود در جامعه باشند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک