مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/10/09 تعداد بازدید: 453
print
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر: حماسه ۹ دی روز بازخوانی جریان فتنه است

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت:حماسه 9 دی روز بازخوانی جریان فتنه است.

حجت‌الاسلام رضا دیلمی در نشست اعضای ستاد شئون شهرستان آزادشهر به بیان اهمیت حماسه عظیم ۹ دی ماه پرداخت و گفت:در اهمیت یوم الله ۹ دی همین بس که روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است.

 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر بیان داشت:یک سؤالی که در بین بسیاری از مردم مطرح است و جای بحث و تحقیق دارد،این است که چرا عده ای بجای ترس از نقشه های آمریکا و جریان صهیونیستی از جریان ۹ دی می ترسند!؟ مگر در ۹ دی چه اتفاقی می خواهد بیفتند؟!
 
وی افزود:یوم الله ۹ دی روز بازخوانی جریان فتنه و جریانی است که باعث خلق حماسه عظیم ۹ دی شد،می باشد.
 
حجت‌الاسلام دیلمی تصریح کرد:تاریخ نشان داده است که ما هر کجا دنباله روی ولایت بودیم پیروز شدیم و هر کجا از ولایت فاصله گرفتیم چیزی جز ذلت و رسوایی رقم نخورد.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد:امروز ما مسئولین باید با تمام وجود در میدان حاضر شویم تا بتوانیم مطالبه حضرت آقا را،آنجوری که شایسته است محقق کنیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک