مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/09 تعداد بازدید: 483
print
دیدار رئیس تبلیغات اسلامی مینودشت با روحانی مستقر روستای دورجن

حجت الاسلام سید خلیل صفی الحسینی با روحانی مستقر روستای دورجن دیدار و گفتگو کرد.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی مینودشت در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن سال نو بر لزوم توجه جدی نسبت به برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی در روستاها تاکید کرد و گفت:روحانیون مستقر نقش بسیار مهمی در روشنگری و هدایت جامعه به سمت و سوی ارزش‌های اسلامی و انقلابی دارند و باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که بسترهای لازم در گسترش و تعمیق این فعالیت‌ها فراهم شود.

در ادامه حجت‌الاسلام سید هاشم میرزایی امام جماعت روستای درجن شهرستان مینودشت به منظور برنامه ریزی ایام ماه رجب و فعالیتهای فرهنگی مذهبی این روستا با حجت‌الاسلام سید خلیل صفی الحسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد و افزود: کار فرهنگی یکی از ضروریات در جامعه است وبا توجه به هجمه های دشمنان اسلام به مسلمانان جهان به‌ویژه قشر جوان باید زمینه های لازم جهت ایمن سازی این نسل حساس از انحرافات فرهنگی فراهم شود.

شایان ذکر است، در پایان این دیدار برنامه هایی برای ارتقاع مسائل فرهنگی مذهبی این روستا ارائه شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک