مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/09 تعداد بازدید: 205
print
دیدار رئیس تبلیغات اسلامی علی آبادکتول بامسافران نوروزی

حجت الاسلام حسینی با مسافران نوروزی شهرستان علی آبادکتول دیداروگفتگوکرد.

 حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی در استقبال از مسافران نوروزی شهرستان علی آبادکتول ضمن خوش آمدگویی و تبریک سال نو هدیه ای به رسم یادبود تقدیم مسافران کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول در این استقبال، گفت: یکی از رسوم زیبای فرهنگ ایرانی ها مهمانی دادن و میهمان شدن است در خیلی از کشورهای دنیا سردی، رفتار خشک و بی روح و زندگی ماشینی را می توان به وضوح دید ولی در ایران در دورترین روستاها خونگرمی و مهمان نوازی مردمان زبانزد همگان است، به نحویکه این امر حتی از دید سفرنامه نویسان غربی نیز پنهان نمانده است.

وی تصریح کرد: مراسم استقبال و پذیرایی و بدرقه حاکی از مهماندوستی ایرانیان است که سفرنامه نویسان چه مستقیم و چه غیرمستقیم در کتاب های خود به آن اشاره دارند و در نتیجه ایرانیان را مهمان نوازترین مردم جهان به حساب می آورند.

حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: مهمان نوازی در میان ایرانیان امری است عام که ثروتمند و فقیر، شهری و روستایی و چادرنشینان از این صفت بی بهره نیستند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک