مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/06/22 تعداد بازدید: 28
print
 در راستای طرح آجر به آجر؛ ۳ مدرسه خیّرساز در شرق گلستان ساخته می شود

گرگان- در راستای توسعه مشارکت گسترده خیّرین در امر مدرسه سازی(طرح آجر به آجر)، سه تفاهم نامه احداث مدارس خیّرساز در شرق گلستان به امضاء رسید.

۳ مدرسه خیّرساز در شرق گلستان ساخته می شود
 
گرگان- در راستای توسعه مشارکت گسترده خیّرین در امر مدرسه سازی(طرح آجر به آجر)، سه تفاهم نامه احداث مدارس خیّرساز در شرق گلستان به امضاء رسید.
 
 در راستای توسعه مشارکت گسترده خیّرین در امر مدرسه سازی(طرح آجر به آجر)، سه تفاهم نامه احداث مدارس خیّرساز در شرق گلستان به امضاء مدیرکل نوسازی مدارس گلستان رسید.
 
مدیرکل نوسازی مدارس گلستان در این خصوص گفت: احداث دو مدرسه چهار کلاسه در روستای قودانه سفلی و روستای کسر پیشکمر در شهرستان کلاله که هر پروژه با زیربنای ۵۴۰ مترمربع فضای آموزشی و برآورد اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان انجام می شود.
 
یاسر لیوانی افزود: از اعتبار پیش بینی شده در این دو پروژه ۳۰ درصد با مشارکت خیّران مدرسه ساز به نام حاج رجب روحی و یک شرکت تجاری و الباقی از محل اعتبارات نوسازی مدارس هزینه خواهد شد.
 
وی ادامه داد: همچنین مرکز اختلالات یادگیری شهر گالیکش هم با برآورد اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان با مشارکت ۵۰۰ میلیون تومانی یک شرکت دارویی بزودی احداث می شود.
 
مدیرکل نوسازی مدارس گلستان بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون تفاهم نامه احداث و تکمیل مدرسه با مشارکت ۳۶ میلیارد تومانی ۴۰ خیر مدرسه امضاء شده است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک