مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/06/24 تعداد بازدید: 59
print
دادستان مرکز استان گلستان: برخورد با تبلیغات زود هنگام کاندیداهای انتخابات در فضای مجازی تشکیل ۱۱ پرونده برای مسئولان گلستانی در سیل

حجت الاسلام سیدحسینی گفت: برای ۱۱ نفر از مسئولان متخلف استان در موضوع سیل در دادسرای استان تشکیل پرونده شده و بر اساس گزارش بازرسی، پرونده استانداران و فرمانداران متخلف رسیدگی می شود.

 حجت‌الاسلام سید رضا سید حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان گرگان اظهار کرد: سلسله مراتب باید در نظام اداری رعایت شود و بیشتر اعمال‌ کاری در این حوزه است یا مشاهد می کنیم که کارکنان دستگاه های اجرایی در خارج از حیطه کاری فعالیت می‌کنند که تخلف انضباطی و یا جرم تلقی می شود.

 


دادستان مرکز استان گلستان به اعمال در انجام وظایف محوله اشاره کرد و گفت: اموالی که در اختیار ما قرار گرفته مثل شغل امانتی در دست ما محسوب می‌شود و افراط و تفریط در آن منجر به خیانت به بیت المال می‌شود.

 


حجت الاسلام سیدحسینی گفت: در دوران تحریم به سر می بریم و اعتبارات باید بر اساس تخصیصی که برای آن در نظر گرفته شده هزینه شود و ماده ۵۹۸ قانون بیان کرده که استفاده از اعتبارات در دیگر ردیف ها جرم است.

 


وی با بیان اینکه استفاده از ماشین های پلاک دولتی برای انجام امورات شخصی جرم و تخلف است، افزود: تصرف مال در غیر مواردی که اختیار آن را نداریم ممنوع است، استفاده از خودروهای دولتی برای استفاده شخصی تخلف است و به گزارش‌ ها رسیدگی می کنیم.

 


دادستان مرکز استان گلستان نوع حجاب در برخی از ادارات به گونه ای است که نشانی از اداره اسلامی در آن نیست، خاطرنشان کرد: به موضوع عفاف و حجاب در جامعه اهمیت می دهیم و وقتی در دستگاه های متولی رعایت نشود نمی توان انتظار داشت که جامعه آن را رعایت کند.

 


حجت الاسلام سیدحسینی گفت: انتخابات را در پیشرو داریم و استفاده از وسایل دولتی برای کاندیدای انتخابات جرم است و در صحبت ها و حضور در محافل مدیران دستگاه های اجرایی باید دقت داشته باشیم تا طرفداری از یک حزب و گروه برای آنها تلقی نشود‌.

 


وی بیان کرد: استفاده از وسایل دولتی برای یک نفر جرم است و دادستانی این موضوعات را پیگیری می کند و در فضای مجازی شاهد تبلیغات زودرس هستیم و این موضوع جرم است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

 


دادستان مرکز استان گلستان تاکید کرد: ترک فعل ها گاهی جرم محسوب می شود، در حیطه وظیفه کاری باید اقدامی انجام شود و در صورت ترک مسئولیت این اقدام جرم و قانون گذار برای آن مجازات در نظر گرفته است.

 


وی گفت: در موضوع سیل برای  ۱۱ نفر از مسئولان استان در مرکز دادسرای استان تشکیل پرونده شده و بر اساس گزارش بازرسی پرونده استانداران و فرمانداران متخلف نیز که صلاحیت رسیدگی آن در تهران است رسیدگی می شود.

 

حجت الاسلام سیدحسینی افزود: بازپرس در حال بررسی این پرونده ها است و نتیجه این پرونده ها به مردم گزارش می شود، بیشتر جرائم این افراد ترک فعل است که منجر به خسارت به مردم شده است.

 


دادستان مرکز استان گلستان با بیان اینکه در حقوق عامه باید اقدام شود، افزود: امسال سال رونق تولید است و برخی از دستگاه ها مانع تولید هستند و با دخالت های دادستانی گاهی به برخی اقدامات سرعت بخشیده شده است و این در حالی است که خود دستگاه ها باید در این امر پیش قدم باشد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک