مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/03/02 تعداد بازدید: 335
print
خوش خویی  جواز صراط روزه دار است

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد اظهار کرد:کسی که روزه می گیرد وخوش رویی می کند در روز قیامت جواز صراط را گرفته است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان،حجت الاسلام نور الله  ولی نژاد در مسجد حضرت رسول اکرم(ص) گرگان اظهار داشت:خداوند متعال فرموده است روزه برای من است و من خودم پاداش روزه را می دهم.
 
وی بااشاره به اینکه روزه داری صرفا" به غذا نخوردن نیست،افزود:انسانی که روزه دار است باید دارای اخلاق،ترحم، بخشش،خوشرویی و وفاداری باشد و از غیبت ،دروغ،تهمت و دیگر رذایل اخلاقی دوری کند.
 
وی با اشاره به اینکه اگر در غیر ماه رمضان به نماز،قرآن و ادعیه توجه داشتیم در ماه رمضان باید بیشتر به آن توجه کنیم زیرا ماه خود سازی و عبادت است.
 
ولی نژاد گفت:ماه رمضان فرصتی است که خداوند متعال در زندگی انسان قرار می دهد و انسان بایستی خود را در معرض این نسیم ها قرار دهد و الّا خسارتی می بیند که به آسانی قابل جبران نیست.
 
ولی نژاد بیان کرد:یکی از این فرصت های مبارک، روزها و شب های ماه مبارک رمضان است، این فرصت به اندازه ای مقدّس و با برکت است که پیامبر اکرم (ص)  ماه رمضان را ماه خدا، برکت، رحمت و آمرزش مردمان بیان  کرده است. 
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک