مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/09/10 تعداد بازدید: 110
print
حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری؛ مدیرعامل شرکت غله و مدیرکل بنیاد شهید در مرکز سامد

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی گفت: در ادامه برگزاری برنامه های ارتباط مردمی مستقیم مسئولین در بستر سامد، روز سه شنبه هفته جاری مورخ 13آذر ماه، چراغعلی سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار، وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و علیمحمدی مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان در مرکز سامد حضور خواهند یافت.  

سید خالق سجادی افزود : هم استانیهای گرامی می توانند در مورخ مذکور، جهت بیان مسائل و مشکلات خود  از ساعت 9 صبح الی 12 جهت ارتباط با مدیران فوق الذکر تماس حاصل نمایند . (جهت ارتباط با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان پس از شماره گیری تلفن 111، کد 2 و برای ارتباط با مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کد 3 را انتخاب نمایند). 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک