مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/21 تعداد بازدید: 192
print
حضور حماسی مردم در مقابل توطئه گران قابل ستایش است

بایرام اخوند سلاق بیان کرد: حضور حماسی مردم در مقابل توطئه گران قابل ستایش است.

 مدیر حوزه فاروقیه سقر یلقی اق قلا:

حضور حماسی مردم در مقابل توطئه گران قابل ستایش است
بایرام اخوند سلاق بیان کرد: حضور حماسی مردم در مقابل توطئه گران قابل ستایش است.
 
 مدیر حوزه فاروقیه سقریلقی آق قلا در جمع نمازگزاران مسجد محمد رسوالله روستای سقر یلقی با اشاره به حضور حماسی مردم در پاسخگویی به آشوبگران گفت: ملت ایران، همیشه هوشیارانه درمقابل همه هجمه ها ی دشمنان ایستادند و این بار نیز پاسخ کوبنده به اغتشاشگران دادند.
 
وی افزود: مردم ایران به خوبی می دانند که باید در مقابل دسیسه های آمریکا و اسرائیل هوشیار و بصیر باشندو گوش به فرمان رهبر ایران باشند.
 
آخوند سلاق تصریح کرد:ملت ایران همواره با تاسی از بزرگان دین اسلامی در مقابل ظلم می ایستند و از دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی تا پای جان دفاع می‌کنند.
 
وی با بیان اینکه ملت سلحشور ایران اسلامی درحماسه حضور خود در ۱۴ و ۱۵ دی پاسخ کوبنده به دشمن دادند داشت تصریح کرد: دشمنان باید بفهمند که ملت ایران در مقابل انان خم به ابرو نخواهند آورد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک