مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/08/15 تعداد بازدید: 293
print
حضور افراطی در فضای مجازی معنویات را کمرنگ می کند

 روحانی مستقر در روستای سارلی سفلی گنبد:

حضور افراطی در فضای مجازی معنویات را کمرنگ می‌کند
 
حجت‌الاسلام محمدحسن اسماعیلی گفت: حضور افراطی در فضای مجازی معنویات را کمرنگ می‌کند.
 
 حجت‌الاسلام محمدحسن اسماعیلی، 9 آبان ماه در جمع دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه برکت شهرستان گنبد، فضای مجازی را سرعت بخشی و دسترسی آسان به بسیاری از فعالیت‌ها دانست و گفت: هر چند این فضا خوب ارزیابی و به نوعی تسریع در امور محوله ما داشته، اما همین فضای مجازی آسیب‌های بسیاری را برای جامعه و جوانان دارد که از آن غافلیم.
 
روحانی مستقر در روستای سارلی سفلی گنبد با بیان اینکه دشمن در جهت تسلط خود بر جامعه اسلامی فضای مجازی را بهترین گزینه می‌داند، اظهار کرد: دشمن با این کار سعی در شکسته شدن اعتقادات و سعی در تزلزل انسانیت دارد.
 
حجت‌الاسلام اسماعیلی اضافه کرد: فضای مجازی معنویات را کم رنگ، روابط اجتماعی و خانوادگی را خدشه‌دار می‌کند و به دلیل تضاد هنجاری که با جامعه ایران دارد ناهنجاری تلقی می‌شود.
 
وی با بیان اینکه امروزه خانواده ایرانی در سبد فرهنگی خود مواجه با شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی، رسانه‌های مدرن و غیره است که هر کدام به نوبه خود بخشی از فرآیند تأثیرگذاری در خانواده را هدف گرفته‌اند، بیان کرد: بعضی از این شبکه‌ها به طور تخصصی تمام تمرکز خود را بر مقوله خانواده گذاشته است که پیام مشترک برنامه‌های این شبکه‌ها از جمله ترویج خانواده‌های بی‌سامان و لجام گسیخته در مقابل ساختار خانواده، عادی سازی خیانت همسران به یکدیگر، عادی جلوه‌دادن روابط جنسی دختر و پسر پیش از ازدواج و ترویج فرهنگ هم‌باشی هستندپیشگیری و کاهش آسیب‌های نوظهور لازم و ضروری است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک