مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/05/17 تعداد بازدید: 80
print

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ۷۰ درصد خرافات و پیرایه ها از برنامه های مذهبی استان حذف شده است.

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات گلستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در گرگان گفت: ستاد شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی چند ماموریت را در دستور کار دارد که اتفاقات خوبی در این بخش رخ داده است.

 
وی افزود: احیای مناسبت های کارآمد و موثر اجتماع که در لایه های درون جامعه می تواند معنویت افزایی کند همچون جلسات قرآنی، دعا، دهه کرامت، دهه امامت و ولایت و آنچه که به نشاط و شادابی جامعه کمک کند از جمله برنامه ها است.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد با اشاره به رصد خرافات و پیرایه های نامناسبی که به دین و مذهب لطمه می زند، تصریح کرد: بین ۳۰ تا ۷۰ درصد خرافات و پیرایه ها از برنامه های مذهبی استان حذف شده است و استان از شرایط مطمئن تری بهره مند است.
 
وی ادامه داد: می توانیم با اطمینان کامل بگوییم که جلوی رشد و توسعه خرافات کاملا گرفته شده است و بخشی از خرافات در سالهای آینده حذف می شوند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: در بخش ستاد شئون فرهنگی نیز تلاش شده تا برنامه ها از شئون بالا برخوردار باشند.
 
وی افزود: یکی از برنامه ها انتقال داشته ها به نسل آینده و جوان است و نسل آینده نسبت به نسل قبلش بیگانه نباشد.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد اظهارداشت: امروز ستاد شئون فرهنگی یکی از ستادهای محکم، قوی و برنامه ریز در میدان است. کل استان در رصد این ستاد است و هر اتفاق نامیمونی که در شورا رخ دهد اقدام لازم را انجام خواهد داد.
 
وی با اشاره به آسیب های اجتماعی نیز گفت: آسیب های اجتماعی همه کشور، مسئولان و دست اندرکاران را نگران کرده است. تصمیمات خوبی در سطح کلان کشور گرفته شده است که برای کاهش آسیب ها اقدام شود.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد اضافه کرد: در استان گلستان نیز در چند بخش اقدام به کاهش آسیب های اجتماعی شده و برای مناطق پر آسیب برنامه هایی ویژه پیش بینی شده و حضور روحانیون را در مناطق نیازمند افزایش دادیم. تمام تشکل های دینی را هم توجیه کردیم و آموزش دادیم تا خودشان را از آسیب ها در امان داشته و برای آسیب ها برنامه داشته باشند.
 
وی در ادامه خبرگزاری شبستان را جزو خبرگزاری های خوشنام خواند و گفت: وابستگی این خبرگزاری به یک مکان مذهبی خوشنامی شبستان را بیشتر کرده است.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد افزود: خبرگزاری شبستان خبرگزاری نام آَشنایی در کشور و استان است و غالبا با این خبرگزاری آشنا هستند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک