مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/03/28 تعداد بازدید: 54
print
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:  اقدام متقابل در برابر توطئه ها استکبار جهانی آمریکا خود ناقض حقوق بشر است

تاری گفت: نیاز است در برابر توطئه های استکبار جهانی که ناقض حقوق بشر است در قالب جنگ نرم اقدامات متقابلی داشته باشیم.

نجیب الله تاری در جلسه هم‎اندیشی، برنامه‌ریزی و تبیین ابعاد مختلف معنایی و موضوعی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و شهدای گران‌قدر هفتم تیر در جمع مدیران دستگاه‎های اجرایی اظهار کرد: از تلاش برخی از دستگاه‎هایی که تمام‌قد در مناسبت‌های انقلاب حضور دارند تشکر می‎کنیم.

 

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: سپاه در بحث برنامه و سازمان صنعت، معدن و تجارت در بحث پشتیبانی و پذیرایی حضور پرشوری داشتند و از این دستگاه‎ها تشکر می‎کنیم.

 

تاری گفت: جمعیت خوبی برای مراسم ارتحال امام خمینی(رحمه الله علیه) حضور یافت و مراسم در شان معمار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.

 

وی افزود: از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی نظام سلطه به سرکردگی آمریکای جنایت‎کار همواره دسیسه‎هایی را دنبال کرده و با استفاده از امپراتوری رسانه‎ای خود و دستگاه‎های تبلیغی صهیونیستی مسئله حقوق بشر را برای افزایش فشار بر جمهوری اسلامی برای دست کشیدن از آرمان‎های انقلاب اسلامی بهانه کرده است.

 

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان تاکید کرد: نیاز است در برابر این اقدامات پلید و جنایاتی که خود ناقض حقوق بشر شناخته‌شده است سنگرهایی را ایجاد کنیم و در قالب جنگ نرم با دشمنان به مبارزه بپردازیم.

 

تاری بیان کرد: در دهه 60 نفاق‎هایی در جامعه شکل گرفت و در آن زمان ترور نافرجام در 6 تیر توسط گروهک تروریستی فرقان بود و در این ایام شهید بهشتی و 72 یار وی را به شهادت رساندند.

 

وی افزود: انجام فضای تبلیغی و درج مطالبی با هدف بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و شهدای گرانقدر هفت تیر در این هفته دنبال می‎شود.

 

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: معرفی شهدای ترور استان گلستان و دیدار با خانواده ایثارگران، برگزاری نمایشگاه کتاب و معرفی کتاب‎ها با موضوع حقوق بشر آمریکایی، نصب آلمان‎هایی متناسب با این هفته در سطح شهر دنبال خواهیم کرد.

 

تاری افزود: بهره‎گیری مناسب از ظرفیت مساجد و هیئت‎های مذهبی و انجام هماهنگی لازم با دستگاه‎های متولی مساجد از جمله تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان که در این ایام ائمه جمعه با برگزاری نشست‎ها تبیین کنند.

 

وی گفت: حضور در نماز جمعه و فضاسازی مصلی‎های استان و برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای هفت تیر از دیگر برنامه‎هایی است که دنبال خواهیم کرد.

 

وی یادآور شد: در نظر داریم شامگاه پنجشنبه 6 تیرماه این مراسم متمرکز در مرکز استان گلستان برگزار شود و امیدواریم با برنامه‎ریزی‎های انجام شده استقبال خوبی از این مراسم داشته باشیم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک