مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/05/14 تعداد بازدید: 610
print
 توجه به وضعیت فرهنگی و اجتماعی منطقه تبلیغی از وظایف روحانیون است

حجت الاسلام نیشابوری گفت: یکی از مهمترین وظایف روحانیون مستقر توجه ویژه آنان به وضعیت فرهنگی و اجتماعی منطقه تبلیغی خود است.

حجت‌الاسلام حسن نیشابوری در دیدار با روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی گرگان در مرزنکلاته با اشاره به اهمیت مسائل فرهنگی و تبلیغ دینی و فرهنگی در مناطق محروم، گفت: یکی از مهمترین وظایف روحانیون مستقر توجه ویژه آنان به وضعیت فرهنگی اجتماعی منطقه تبلیغی خود است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان در ادامه افزود: شناسایی نقاط قوت و ضعف و حساسیتهای موجود در منطقه، آداب و سنن می تواند مبلغین را در اجرای برنامه های مذهبی با کیفیت بالا و اثرگذاری بیشتر یاری کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: برگزاری مراسم ها توسط مبلغین در مناسبتهای مختلف در صورت آشنایی با آداب و سنن مرسوم می تواند اثر بیشتری داشته باشد و لازم است تا مبلغین ضمن تحقیق در خصوص آداب و رسوم بومی هر منطقه، ضمن احترام به این آداب با آنها همراهی کنند.

گفتنی است، این دیدار 12 مرداد 96 انجام شد.
 

نظرات:

loader

مطالب مشابه

© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک