مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/08/16 تعداد بازدید: 149
print
تقدیر دکتر خاموشی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان

حجت الاسلام دکتر سید مهدی خاموشی با ارسال لوح تقدیر از ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان تقدیر و تشکر کرد.

حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با تقدیم لوح سپاس ِحجت‌الاسلام دکتر سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور از زحمات ارزشمند رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریز ی استان تقدیر و تشکر کرد.

در این لوح آمده است:انسان های شایسته ای که اصل خدمت را علاوه بر وظیفه اداری، به‌عنوان یک فریضه الهی تلقی می‌کنند نه تنها در وجدان جامعه بلکه در پیشگاه اقدس باری تعالی همواره عزیز و سربلندند.

خدمت موثر و تلاش ارزنده در اعتلای فرهنگ دینی توفیق ماندگاری است که همواره به‌عنوان افتخار بر لوح ضمیر شما نقش بسته و برای همیشه از اثرات جاودان آن در نیل به کمالات معنوی بهره خواهید برد.

لذا به پاس قدردانی از حمایت و پشتیبانی همه جانبه جنابعالی از اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان و اهتمام همکاران ارجمند به تقویت بنیان های مالی و تخصیص اعتبارات این اداره کل که موجبات ارتقای برنامه ها و فعالیت های آنها را فراهم آورده است، این لوح سپاس تقدیم محضر ارزشمندتان می‌گردد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک